Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mire számítsak? Tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak? Tudom, hogy nagyot hibáztam és már mondanom kellett volna de nem voltam elég bátor.

Figyelt kérdés
8 éve amikor a feleségemmel elveszítettük a gyerekünket nagyon sokáig mindenért engem hibáztatott és gyakran előfordult, hogy ivott is de szerencsére sikerült továbblépnie. Én is eléggé padlón voltam akkor de hamarabb felálltam és próbáltam erős lenni, hogy neki kicsit könnyebb legyen. Ma már mindketten jól vagyunk. A gyerekünk halála után 1 évvel még mindig nehéz volt vele, ezért megcsaltam és tényleg sajnálom, nem így terveztem csak jól esett, hogy valaki végre meghallgat engem is és foglalkozik velem. Pont akkor amikor a feleségemnek a legnagyobb szüksége lett volna a támogatásra. Ez még mindig nem derült ki és ha nem mondom el akkor valószínűleg nem is fog csak bűntudatom van. Szép lassan javult a kapcsolatunk, azóta már van még egy gyerekünk és boldogok vagyunk, illetve mostanában a fáradtság miatt kicsit többet veszekszünk. Nagyon szeretném elmondani neki de félek, hogy sose bocsátaná meg és ezt nem akarom. Jól ismerem de azt nem tudom, hogy egy ilyen dologra hogy reagálna.
2013. jún. 19. 16:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Ne mondd el neki, mert teljesen feleslegesen osszetorod.
2013. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Miért akarod most elmondani neki? Csak azért, hogy neked könnyebb legyen? Ezért megéri tönkretenni a családodat? Ne mondd el neki, élj tovább bűntudattal, így csak neked rossz. Ha elmondod mindhármótoknak rossz lesz. Én feleségként mondom, hogy nem szeretném tudni, ha egyébként szeret a férjem és boldogok vagyunk. Én nem tudnék megbocsátani és biztos, hogy válnék. Ez egy vélemény, kíváncsi vagyok a másokéra.
2013. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha a megcsalásnak vége, nem mégy félre többet, mostantól teljesen a feleségednek szenteled magad és annak, hogy a kapcsolatotok működjön,

akkor csak azért, hogy könnyebb legyen a lelked, ÓRIÁSI önzőség lenne éppen most elárulnod neki!


Ugyan általánosságban azon vagyok, hogy nem jó hazugsában élni.. de a konkrét esetben (ha a fentieknek megfelelően érzel) nem akarnám tudni.

Ha viszont nem zártad le és tudod, hogy továbbra is félre fogsz..., akkor úgy tisztességes, ha beavatod és vállalod a következményeket.

N

2013. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van csak rossz, hogy ő azt hiszi, hogy minden tökéletes, közbe meg alig bírok a szemébe nézni. Ez csak egy alkalom volt, soha többé.
2013. jún. 19. 16:53
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
El ne mond neki!!! Ha elmondod, akkor számolj azzal, hogy vége! Miért kockáztatnál?
2013. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

Én szinte minden esetben azt szoktam tanácsolni, hogy jobb ha kiderül, de nálatok nem így gondolom.


Látszik, hogy megbántad, ha úgy gondolod a jövőben biztosan nem fog ilyen történni, akkor inkább ne valld be. Nehéz időn mentetek át, és valószínűleg te sem igazán tudtad, hogyan kezeld a helyzetet.


Ha elmondanád, valószínűleg sosem bocsátaná meg. Ha nem tudja, nem fáj.

2013. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 okoska31 ***** válasza:
93%

bár én is a feltétlen őszinteség híve vagyok - de jelen esetben nem vezetne jóra, ha megtennéd. a lelkiismereteden könnyítenél egy egyszerű módon - de járt a bonyolultabb utat. tedd jóvá! adj meg nekik mindent, időt is sokat.

ha a gyerek nem lenne, el kéne mondanod - de így csak elválnátok, az meg a gyerekkel nagy kicseszés.

2013. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

Ne mondd el neki. Én nőként biztosan nem tudnék megbocsátani a páromnak, ha ilyesmi kiderülne róla/rólunk. Inkább erről nem is szeretnék tudni, hiszen évekkel ezelőtt történt, és azóta hűséges voltál hozzá és megbántad.

Ha most elmondod neki, nagy fájdalmat okozol neki. Megér ennyit, hogy lenyugodjon a lelkiismereted? És valószínűleg még el is veszíted őt és ezzel valamennyire a gyerekeid is.

Próbáld meg elfelejteni a történteket. Gondolj bele, ha te sem tudod, akkor ő hogy tudná?

2013. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Mármint ha te sem tudod elfelejteni, ő hogy tudná elfelejteni?
2013. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%
Még ennél is nagyobb fájdalmat akarsz okozni neki? Az elmúlt években nem szégyellted magad, csak most kezdted el? Biztos elhagyna amúgy, már ne haragudj, de megcsaltad a neki legnehezebb időszakban, nem tudom van-e ember a Földön, aki ezt megbocsátaná, hogy ezt tetted.
2013. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!