Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezésnél pszicholó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezésnél pszichológiai vizsgálat, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Én vagyok az apa. Holnap lesz a pszichológiai vizsgálatunk, ami a kislányunkra, a feleségemre és rám fog kiterjedni. Mivel ideiglenesen a feleségemnél lett elhelyezve a gyermek, ezért ő fogja vinni. Így egyfajta befolyásoltság alatt lesz szerintem a kislányunk. Ráadásul a hétvégén nagyon belehúzott, különböző programokkal szédíti a kislányunkat. Holott ez eddig nem volt jellemző. 4 éves kislányról van szó. Úgy gondolom fél óra jut majd egy-egy emberre, mert ők 10-re, én 11-re vagyok berendelve. Elkezdtem félni, hiszen ez az utolsó lehetőség, hogy én nevelhessem tovább a kislányunkat. Apa vagyok, így ami a bíróságon történt, nem hinném, hogy bármit is jelent. De ez a fél óra szerintem nagyon kevés lesz holnap, hogy kiismerjenek minket.
2012. máj. 28. 10:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kislánnyal fognak egy rajzot készíttetni, és azon kiderül, hogy kihez húz jobban, melyik oldal az erősebb, az apai, vagy az anyai.
2012. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2012. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A gyerkőccel rajzoltatnak, szerepjátékot játszanak vele,elvileg szülői jelenlét nélkül.-sok minden kiderül ebből.
2012. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon is körül nézhetsz.

[link]

2012. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
ez hülyeség.. egy teszt nem teszt... 1 alkalomból lehetetlen bármilyen döntést hozni, nem is szabad...Amúgy sokféle kötődés "teszt" és játék van arra hogy megismerjék a kisgyereket+ nyilván beszélgetés
2012. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

Orvosa válogatja. Hallottam már olyanról is, hogy minden résztvevővel több órát foglalkozott az orvos.


Úgy vélem ha egy orvos alapos, és lelkiismeeretes akkor szninte 2 perc alatt átlát majd a befolyásoláson. Te gyermekedet már valószínűleg beszéltetni is fogják.


Ha olyanokat fog mondai a gyermek, hogy "anya szerint apa rossz ember, vagy anya azt mondta, hogy apát nem kell szeretni stb stb." hát megeszem a kalapom ha ebből nem venné ki az orvos, hogy az anya befolyásolni próbálja a gyermeket. A gyermek befolyásoását a bíróság negatívként értékeli.

Egyébként miket látsz a gyermeken? anyukával milyen problémák vannak?

2012. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

Nekem gyerekként volt ilyen. Annyi maradt meg, hogy egy idegen azt akarja megtudni, hogy anyát vagy apát szeretem jobban.


Gratulálok, hogy ennek kiteszitek a gyereketeket.


Amúgy nem akarom védeni az anyát, de a hétvégén gyereknap volt, talán ezért szervezett olyan programokat amiket máskor nem.

2012. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem placsnikat kellett elemeznem. Meg rajzolnom. Beszélni a családról és, hogy kit érzek a családomnak.


De ezzel nem mentek sokra. Nekem természetes volt, hogy család alatt apa, anya, gyereket értenek. És én azt is rajzoltam le. Erre anya leordította a fejem, hogy az apám, már nem a családunk tagja. Szerintem ez volt a beugratós kérdés. :D

2012. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8-as. Ma pl. olyan programjuk van, hogy már 6-kor jött a kislányunkért (vasárnap velem volt). Én este írtam neki egy sms-t, hogy nem jó ötlet, 6 óra egyébként is korán van, ráadásul most még beteg is, szerintem pihenni kellene neki. Nem kaptam választ, csak reggel itt állt az ajtóban. Felhívni nem mertem, mert már feljelentett alaptalanul zaklatásért is. Ja a legújabb, hogy az adóhatósággal fenyeget, mert kéthavonta egyszer segítek tesómnak és kapok egy kis pénzt.

Egyébként nekem akkor is gyanús, hogy amikor a rajz készül, vagy amikor kérdezgetik én a közelben sem vagyok, csak azt tudja, hogy anya ül kint.

A pszichológiai vizsgálatot nem én kértem, sőt én nem is akartam.

2012. máj. 28. 10:58
 10/22 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Hát akkor minek hívod a pszichológust? Az nem orvos? Hát akkor szeretnék én is pszichológus lenni most azonnal. Na mindegy. Kedves kérdező nuygidj meg, úgy vélem a nagyon durva elidegenítést, befolyásolást igenis észre fogja venni a PSZICHOLÓGUS! Nem orvos, a pszichológus! :)

Amúgy ki kérte a vizsgálatot. mert írtad hogy idiglenesen az anyánál van elhelyezve. A bíróság rendelte ki?

2012. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!