Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kötnétek érdekházasságot? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötnétek érdekházasságot? Ha egy lakástnkapnatok érte és havi fél misit a hazasság alatt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 18:42
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Mért a pesti lakás nem lenne elég biztosíték? Úgy gondolom a havi fél milla az már csak hab a tortán. Hogy ne kelljen dolgozni kénylemben legyen a nő ruhak fitness amit akar. Egyébként 1-2 millió a tarifa általaban de azok nagyon lepukkant csakok es azokkal sok a lebukas. De gondolom egy lakasért meg a havi dijazasbol lehet talalni normalist nem butat meg ijedőst. Nem?
2013. jún. 23. 19:25
 22/38 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem meg jobb nem belemenni az ilyesmibe.
2013. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem lenne barátom én bele mennék. Miért is ne? Együtt kell laknunk nagy ügy, olyan, mintha lakótársam lenne egy albérletben. Ha mást is kérne, pl. járni is kellene vele hogy be tudjon mutatni vagy elvárná hogy lefeküdjek vele akkor nem mennék bele, de így semmi gond ezzel szerintem. Mindenki jól jár. Mivel havonta fizet ha nem adja oda vagy ha mégis el akarna térni a megbeszéltektől akkor pedig elfelejtheti a házasságot.
2013. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom először a házasság köttetne meg.Aztán meg b...hatná a nő, magyarul megmondva.
2013. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
47%
Kötnék. De csak akkor, ha nagyon jól ismerem az illetőt. Tehát ha csak valaki megszólít az utcán, hogy szeretne magyar állampolgár lenni és ezt meg ezt kapom tőle, úgy nem vállalnám.
2013. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
31%

Ha 20 eves lennek,es eleg nagy lenne a lakas,hogy ne zavarjuk egymast/ne tunjon fel a masik jelenlete, akkor elgondolkodnek rajta.Persze csak lakotarsi, nem rendes hazastarsi viszonyra gondolok.

Egy hazassagi papir es egy lakotars gondolom nem zavart volna 10 evvel ezelott :D (lakotarsam egyebkent is volt nehany even keresztul) Persze ebben az esetben mindenkepp kotnek hazassagi szerzodest.

2013. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
50%
Én igen.
2013. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
62%
Én is gyanakodnék, de fél havi fél milla megér ekkora kockázatot. Oké jogos lehet utána csalódóttan éhezve jegelném a seggemet.
2013. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
65%
Ha a lakást előre a nevemre íratná, akkor igen.Utána meg a havi fél millió.
2013. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
29%

"Gondolom először a házasság köttetne meg.Aztán meg b...hatná a nő, magyarul megmondva."


Addig nem mennék hozzá amíg legalább az első 500000-et oda nem adja. És mivel utána is együtt kell élnünk ráfázik ha átver. Meg ha átverne szaladnék is jelenteni hogy egy kínai srác teljesen elvette az eszem, beleszerettem és én hülye hittem neki és hozzá mentem utána meg kiderült, hogy csak az állampolgárság miatt kellettem neki.

2013. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!