Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kötnétek érdekházasságot? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötnétek érdekházasságot? Ha egy lakástnkapnatok érte és havi fél misit a hazasság alatt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 18:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mennék bele.
2013. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%

Kinél kell jelentkezni? :D

Viccet félretéve, ha szimpatikus lenne a férfi, akkor azért nagyon elgondolkoznék az ajánlatán. Úgy viszont, ha számomra taszító, semmi pénzért nem mennék bele.

2013. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%

nem, mivel az egy dolog, h mit ígér, a másik, h semmilyen jog nem áll mögötted ha be akarod vele tartatni a szép szavakat.


na meg akinek ennyi pénze van efféle mulatságokra, az a saját hazájában sem lehet olyan elveszett ember, h emigrálni kényszerüljön.


ha pedig gyanút fog az idegenrendészet, akkor mehetek a sittre. kössz, inkább kihagyom.

2013. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, lehet csak én nem értem ezt a részét, de házassággal Magyarországon abszolút nem lehet állampolgárságot kapni, idejönni lakni meg ezer más indokkal is lehet manapság, úgyhogy nem sok értelmét látom a dolognak. Az idegenrendészetet amúgy egyáltalán nem érdekli szerintem, ha nincsenek gyanús kapcsolatai a maffiával. Iszonyatosan sok házasságkötés történik külföldiekkel! Az én férjem sem magyar, de a kutyát nem érdekelte hol élünk, egy fedél alatt-e vagy nem.
2013. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Mégpedig azért,mert ha aztán hitelt vesz fel,tartozása lesz,vagy bármi,rajtam fogják behajtani. Vannak nem látható dolgok,amikből könnyen baj lehet. Vagy ha teszem azt beleszeretek vkibe,és gyerekem lesz tőle,akkor a férjem nevére kerülne,aki aztán azt csinál vele,amit akar,stb,stb. Rengeteg hátulütője van.
2013. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó előtti: letelepedésit lehet kapni házassággal is, és az állampolgárság is könnyebben megszerezhető. Egy ismerősömet vegzálta az idegenrendészet, pedig az övé rendes házasság, gyerekük is van.
2013. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

ha nagyon le lennék égve, lehet, hogy belemennék, de feltételekkel:

– szexmentes a dolog, csak lakótársi

– házassági szerződés lenne, hogy kizárjuk azt, hogy felelek az adósságáért


és így is attól függene, hány évig kell ezt.

2013. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%

Azert ne legyel biztos a lakäsban es a havi fel milläban, mert nem olyan szep dolog ez, mint amilyennek hangzik.

Van tapasztalatom. Ha van kerdesed, irj priviben

2013. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!