Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Manapság van visszatartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság van visszatartó ereje társkeresésnél annak, hogy a másik fél házas? Kikezdenél házasemberrel? És olyannal, akinek "csak" élettársa, évek óta tartó kapcsolata van?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 09:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

Addig mig csak élettársam volt simán összejöttek volna velem,amióta házas vagyok azóta nem kaptam ajánlatot.


Kikezdeni bárkivel lehet,ettől a papir nem véd meg,max egy kivüálló szemében macerásabb egy házas ember.Mert egy kapcsolatot megszakithatsz egy perc alatt,egy élletársi kapcsolatból leléphetsz egy nap alatt(ennyi idő alatt elcucolhatsz ha nincs sok holmid)elválni már nem megy ilyen gyorsan.

2013. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
ja és a kifejtésemből kiindulva házassal nem kezdenék ki,a többivel simán.
2013. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Házasember vagy élettárs. Mindegyiknek megvan a maga varázsa. A kérdésedre pedig a válaszom az, hogy nem. Mert csakis a 2. leszel a sorban. 100 %. Ha Te neked ez tetszik akkor csak csináljad.

Férfi a főiskola után.

2013. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

én nem kezdenék ki... illetve ha később tudom meg akkor dobom a pasit - miattam nem váljanak menjenek szét

bár ha már kifele kacsint az egyik fél akko9r ott már baj van


de házasok/élettársak már kikezdtek velem :-)


szal a pasik részéről sokkal kisebb a visszatartó erő

2013. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdenék ki, nem lennék harmadik fél. Azt gondolnám, ha velem hajlandó félrelépni, akkor mellettem is ugyanezt tenné. Pedig a legfontosabb egy kapcsolatban a bizalom.
2013. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem próbálkoznék, tiszteletben tartom mások párkapcsolatát.
2013. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem. Ettől többre tartom magam......
2013. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyikkel sem kezdenék ki.


Már csak azért sem, mert nekem kell olyan pasi, aki megcsalja a párját.

2013. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%

Én úgy vagyok ezzel, hogyha a másik fél, tehát a házas pasi mondjuk érdeklősét mutat irányomba, akkor persze!

Szerintem mindenkinek a saját párjára kell tekintettel lennie, ha nincs, az már régen rossz. Szóval én nem hiszek ebben, hogy "szétszedtél egy családot", meg hasonlók. Ha az én párom annyiba néz engem, hogy simán lefekszik mással, akkor az nem a harmadik fél hibája, hanem csak és kizárólag a páromé.

2013. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, NEM kell....
2013. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!