Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A kerdes inkabb elmeleti: Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kerdes inkabb elmeleti: Mi van akkor ha ugy erzem, hogy a 2 gyerek kozul az egyik nem az enyem. Valahogyan nem olyannak latom a foton a vonasait. Ti csinaltatnatok DNS tesztet? Ugye, hogy jo (bb) tudni az igazsagot?

Figyelt kérdés

Szeretnek csinaltatni DNS tesztet. De nem akarom tudni, hogy melyik gyerek nem az enyem, HA egyaltalan valoban nem az enyem. Tehat 3 mintat adnek be es nem akarom, hogy megmondjak, hogy az idosebb vagy a fiatalabbnak mas esetlegesen a DNS-e. (Es remelem nem az jon ki, hogy mindkettoe mas...)


F



2013. jún. 24. 16:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%
Első körben nézd meg a vércsoportokat. Lehet hogy már abból kiderül hogy nem a tiéd.
2013. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a cselekedetedet jól gondold meg, mert vannak testvérek,akik nem haso nlitanak egymásra és mégis egy az apa.
2013. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

csak annyi a gond,hogy az egyik nem hasonlít rád?

nálunk is a kisebb egyáltalán nem hasonlít az apjára,de ettől még a férjem az apja..!

2013. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mi van akkor ha ugy erzem, hogy a 2 gyerek kozul az egyik nem az enyem. Valahogyan nem olyannak latom a foton a vonasait."

Ha kiderülne,h egyik nem a tiéd akkor vajon mire gondolnál melyik az???

2013. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 belbolyhocska ***** válasza:
93%

Bizalom, és tisztelet nélkül nincs kapcsolat. Minek vagy vele, ha megesz a féltékenység??


Előre látom, ha esetleg nem a tiéd az egyik gyerek, de nem tudom melyik az, mégis sikerül elperelni, akkor agyba-főbe verni fogod szerencsétlent, mert őt fogod okolni.

Próbálj meg egy kicsit lenyugodni. Ha nem téged szeretne a párod, akkor nem lenne veled. A megcsalás valami hiányából alakul ki, lehet, hogy el kéne gondolkozni, hogy mi az amit nem adsz meg neki (nem feltétlenül szexuálisan, hanem érzelmileg).

2013. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
HA az egyik nem a tied lenne, attól az anya erkölcse - JOGILAG - még rendben van. Söt az sem jelenti, hogy erkölcstelen, ha a férj mellett folyamastosan szeretöje van, amig nem üzletszerüen foglalkozik férfiakkal.
2013. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem arra ne alapozz, hogy az egyik gyermeked nem hasonlít rád. Mi 3-an vagyunk testvérek (lányok), a nővérem és a hugom barna hajú,szemű, olyanok szinte mint 2 tojás, csak 10 év korkülönbséggel. Én vagyok a középső, szőke,kék szemű, és még alkatilag is más vagyok mint ők. Mégis egyek a szüleink, annyi, hogy bennem több van a nagyszülők, dédszülők génjeiből.

De ha ennyire biztosra akarsz menni és mindenképpen tesztet szeretnél, az én véleményem is az, hogy titokban próbáld meg elintézni, mert ha a tiéd is mindkét gyerek, viszont kiderül a feleséged előtt, hogy így tudtál csak megbiznyosodni róla, akkor bizony válás is lehet a vége, még ha jó is volt a kapcsolatotok. Azért ezt jól gondold át.

2013. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az én nagyobbik fiam se hasonlít az apjára, mégis ő az apja. És amiatt nem fogják neked ítélni, hogy esetleg megcsalt a párod. A magyar bíróságok nagyon anyaközpontúak, súlyos dolog kell ahhoz, hogy az apának ítéljék a gyerekeket, főleg ha még kicsi.
2013. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha már elméleti a kérdés. Csináltatsz tesztet, egyik nem a tied, nem tudod melyik. Elpereled a feleségedtől mind a két gyereket. Tudnád ugyanúgy szeretni mind a kettőt, attól függetlenül, hogy tudod, hogy az egyik nem a tied? Nem motoszkálna a fejedben, hogy vajon melyik lehet másé? Nem piszkálnád-e jobban azt a gyermeket, amelyik nem hasonlít rád annyira (holott lehet, hogy ő a tied, de ugye ezt nem tudod)? Szerintem ez így veszélyes játék lenne, mert akár oktalanul is tönkretehetsz egy gyermeket. Ha pedig ugyanúgy szeretnéd mindkettőt, akkor mi értelme a tesztnek?


Ha tényleg akarod a tesztet, akkor pedig titokban, mert ha nincs igazad, akkor is rámehet a kapcsolatotok. Mióta gondolkozol ezen? A feleséged semmit nem vett észre? Vele beszéltél már bármi ilyesmiről? Miért vagy vele, ha nem bízol benne? Szerinted ő most ebből semmit nem vesz észre?

2013. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ne haragudj, hogy tobb mint egy evvel kesobb belekivancsiskodok az eletedbe, de mi lett vegul? Csinaltattal tesztet? Tied mindket gyerek?
2014. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!