Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ultragáz! Szerintetek megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultragáz! Szerintetek megbocsájt a feleségem?

Figyelt kérdés

Összeomlani készül az életem. Még senkinek nem mertem erről beszélni, nehezen írom le pedig ez egy anonim oldal.

45 éves vagyok van 3 gyermekem , kettő a feleségemtől egy a szeretőmtől. Az igazságot nem szépítem: 18 év házasság alatt nem állandóan de párszor tartottam szeretőt illetve voltak rövidebb kalandjaim. Ennek ellenére harmonikus házasságomat mindig is meg akartam őrizni.Képtelen vagyok ellenállni a formás, szép fiatal nőknek, de csak szexre kellenek. Mindegyik nőnek megmondtam, hogy csak szex,és semmi más. Két évvel ezelőtt is ezt mondtam a nálam jóval fiatalabb, szingli csajnak. Két hónap múlva terhes lett, könyörögtem, hogy vetesse el, de ő csakazértse! Aztán szép lassan belefolytam ebbe a viszonyba annyira amennyire sosem szoktam. A hallgatásáért minden szart megígértetett velem, apasági nyilatkozatot írtunk, megígértem hogy látogatom őket. Lassan egy havi fizetést utalok át havonta de most éppen kocsit akar. Meg hogy mikor veszem már nevemre a gyermeket (az ő családnevét kapta amellett, hogy tettünk ap. nyilatkozatot) Teljesen meg van veszve, tudom, hogy engem akar és közben nem meri elvágni az egyetlen aduászát, azt hogy a feleségem még semmiről sem tud.

Tudom, hogy színt kell vallanom otthon, ezerféleképpen átgondoltam már, hogy hogyan szépíthetném a történetet, de rettegek tőle, hogy elveszítem a családom, a választott családom.

Két éve senkinek nem beszélek erről, kezdek becsavarodni ezért ma leírtam ide. Nem provokálás és nem kamu. Sajnos igaz. Nekem az segített , hogy leírhattam.



2013. jún. 21. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/197 anonim ***** válasza:
100%

Sia!


Évekig jól éltél volt szeretős volt feleséged gyereked. Gondolhattad hogy büntetlenül ezt nem úszhatod meg következménye lesz....


Nincs más oda kell állnod a feleséged elé és elmondani mindent. De most az egyszer ne szépítsd legyél őszinte. Aztán férfiasan vállald a következményeket.


Ha szerencséd (?) van megbocsájt..ha nem úgy kell tovább élj.


Amúgy bolond voltál hogy ennyit fizettél a nőnek előbb kellett volna bevalljad hogy hová megy a rengeteg pénz.

2013. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/197 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék a feleséged, biztosan nem bocsátanék meg. Van az a helyzet, amit még meg lehet. Meg lehet talán bocsátani azt, ha ennyi év után félrelépsz, vagy azt, hogy ezt elhallgattad, de azt, hogy született egy harmadik gyereked, akiről 2 éve mélyen hallgatsz és keményen perkálsz a hallgatásért, na ezt szerintem nem lehet megbocsátani.


Gondolom sz*r helyzetben vagy, de erre gondolhattál volna akkor is, amikor nem tudtál ellen állni a formás fenekeknek! Sajnálom a feleségedet iszonyatosan! Brutális mellbevágás lesz ez neki.

2013. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/197 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elhinni hogy ilyen létezik. Mond el a feleségednek, de azzal számolj hogy ki fog rúgni ha van egy kis esze. Mást nem fűznék hozzá mert nem tűrné a "nyomdafesték".
2013. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/197 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bocsátanék meg neked. Állj a feleséged elé, legalább tőled tudja meg ezt a gyalázatos dolgot ne attól a másik nőtől. Az még megalázóbb lenne neki.

(Off: nem értem miért nem lehet gumit húzni... Egyébként apasági vérvizsgálat is volt? Csak mert némely nő sok mindenre képes azért, hogy egy pasit pénzzel lenyúljon.)

31/N

2013. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/197 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett volna nem belemenni ilyen dolgokba, de ezt már gondolom, magadtól is tudod.

Egy alkalmasnak látszó időben, mikor nem kell dolgozni, gyerekek békén hagynak, ülj le vele beszélni.

Előbb-utóbb kiderül. Minden kiderül. Mond el neki, amiket itt leírtál. Jobb, ha Te mondod el, mintha mástól tudja meg. Vagy beállít a szerető a gyerekkel.

Ha nem mondod el, akkor is kiderül, hacsak nem vagy egy gazdag milliomos, aki mellényzsebből kifizet egy kocsit.

Kocsi után ház kell, aztán nyaralás.

Volt ilyen ismerősöm, hasonló szitu. Asszony megbocsájtott.Azért kilátásba helyezte a kasztrálás lehetőségét hasonló helyzetben.

2013. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/197 anonim válasza:
94%

Fúúúúúúúúúúúúúú, ne haragudj, de jó nagy sz@rban vagy, ráadásul meg is érdemled.

Nem is azért, mert nem bírsz a véreddel, hanem azért, mert éveken át hazudtál a feleségednek, a gyerekeidnek, akiket "állítólag" szeretsz. Szerintem jobban jársz, ha minél előbb leülsz a feleségeddel és finoman tálalva, de őszintén elmondod neki a teljes igazságot. Minél tovább halogatod, annál rosszabb lesz. Tényleg igaz a mondás: A hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát....

Egyébként, ha csak szexre kellett az a másik, akkor miért nem védekeztél?

És a feleséged hogy nem veszi észre, hogy folyamatosan nagyobb összegek hiányoznak?

Hát, sok sikert kívánok, majd írd meg, hogy mi volt :)

De akárhogy is történjen, hidd el, a lelked is meg fog könnyebbülni, ha elmondassz mindent.

2013. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/197 anonim ***** válasza:
77%

és jött a görény férfi vigaszt lelni a családanyák közé...


menj inkább gyónni

2013. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/197 anonim ***** válasza:
94%

kívánom hogy megbocsájtson, de nem fog:(

ezt már nem lehet....

2013. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/197 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk egy apaságit csináltatnék a kiscsajjal biztos ami biztos, két hónap után hű de gyorsan célba találtál nála...


Na az lenne a szép hogy ha még nem is lenne a tiéd..

2013. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/197 anonim ***** válasza:
87%

Én nem tudnék ilyet megbocsátani. Talán egy félrelépést, egy botlást, régóta tartó kapcsolatban mégy csak-csak, de ezt már nem.

Abban az esetben tudom elképzelni, hogy megbocsát, ha híve a nyitott kapcsolatnak és neki is van valakije.

2013. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!