Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Terhesen hagytam el a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen hagytam el a párom, mit tegyek hogy újra kelljek nekik?

Figyelt kérdés
A terhesség alatt hagytam el a barátnőm,teljesen eltüntem,magára hagytam.sokat bántottam szavakkal,tettekkel .szeretnék újra velük lenni de ő nem akar megbocsájtani .Mit tehetnék?szenvedek

2013. jún. 6. 17:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
93%
Ezért nem kell embereket bántani.
2013. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
98%

Vannak jogaid mint apának. Kérd a láthatást. Megbocsájtani nem fog, nincs miért, akármennyit szenvedsz, annál többet nem tudsz, mint amit ő érzett miattad.

Megérdemled.

2013. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 anonim ***** válasza:
98%

Te megbocsátanál magadnak? Őszintén. Örülj, hogy egyáltalán még szóba áll veled, hogy megmondhassa bekaphatod. Amúgy te szúrtad el, és honnan tudja, hogy mikor majd a gyereksírástól legközelebb besokallsz nem hagyod-e ott.


Ha viszont ennyire meg akarsz érte küzdeni, akkor venned kell a fáradtságot, hogy újra visszahódítsd. De ezt csak akkor tedd, ha sziklaszilárd az elhatározásod, hogy se bántani se elhagyni nem fogod újra. Én nem bocsátanék meg amúgy.

2013. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van. Szenvedj, ő is szenvedett és nyilván reményvesztett volt. Talál magának olyat, aki megbecsüli.
2013. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem először tisztázd magadban, hogy csak a lelkiismereted ébredt fel és bűntudatod van, vagy valóban velük akarsz lenni.


Ha az utóbbi, akkor keresd meg először azzal, hogy szeretnéd a gyereked elismerni, vállalni a gondozásából rád eső részt anyagi, időbeli, egyéb terheit.

Megmondhatod, hogy a kapcsolatotok más kérdés, de a gyerek felerészt a tied is, még akkor is, ha hibáztál. Aztán ha legalább sikerült már szóba állnotok egymással és ennek kapcsán találkoztok, idővel tlán megenyhül, ha látja, igyekszel, komolyan gondolod és valóban mellettük állsz.

2013. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 A kérdező kommentje:
De én akarom őt,csak rá kellett jönnöm.A gyerekkel nélküle nem tudok mit kezdeni
2013. jún. 6. 17:37
 7/106 anonim ***** válasza:
96%
Fogd már fel, hogy a gyerek az egyetlen kapcsolódási pont köztetek, ami miatt jogosan megkeresheted és beszélgetsz vele! Ne légy már ilyen buta...!
2013. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
91%
Próbálkozz továbbra is, hátha egyszer szerencséd lesz.
2013. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 anonim ***** válasza:
95%
Próbáld neki bebizonyítani, hogy szereted őket, és fontosak neked. De ne csak mondjad, ha ilyen alpári módon viselkedtél vele, mikor terhes volt, akkor ide a szép szó nagyon kevés. A cselekedeteiddel próbálj bizonyítani!
2013. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 anonim ***** válasza:
88%

Remélem SOHA nem fog visszafogadni!!!!!

Nem érdemled meg őt,sem a gyermekedet!!!

Nyomorult féreg vagy,aki akkor hagyta el a párját,amikor neki a legnagyobb szüksége lett volna rá!

Tapasztalatból írom!!Én is babát várok...ha elhagyna most a párom,belehalnék....

2013. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!