Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Páromat szeretnél meglepni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat szeretnél meglepni, egy világ körüli úttal. Európa, majd Amerika, utána a többi része a világnak. Nem túl nagy ajándék ez?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, ő besegít néha a családi ügyek intézésében, ez a melója.Szüleit már megkérdeztem erről,tudják nélkülözni.Én kb 3 hónaposra tervezem, amerika után afrika és a távol kelet jönne, azért van európa először, mert míg körbejárjuk autóval a főbb városokat, addig intéződik a vízum és beutazási engedély ahova kell, utána pár napra hazajönnénk, és már ülnénk is a legközelebbi repülőre, majd irány amerika.

Már beszéltünk róla, és benne lenne, de lefixálva még nem volt.

Ti elfogadnátok ?Még úgyis ha hónapokig nem lennétek itthon?

Kb szeptember végére érnénk haza.



2013. jún. 27. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez nagyon nagy ajándék, de csak akkor ha már kinyilvánította ország világ előtt hogy te vagy az akivel le akarja élni az életét. Esküvő.
2013. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen, ez egy nagyon nagy ajándék, viszont ti tudjátok, hogy hogy is álltok, mennyire fér ez bele! ha összejön akkor jó utat nektek! :)
2013. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én benne lennék, persze. Ki nem? :D


Szerintem ehhez nem kell esküvő, nem azon múlik, hogy életük végéig együtt lesznek-e...

2013. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

hát, ha nem megy veled, én elkísérlek :D


( szerintem szuper ajándék, és ha még nem a menyasszonyod, akkor akár Párizsban az Eiffel tornyon meg is kérheted)

2013. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kicsit azért izgulok,mert kitudja, h reagálja le, hogy nem lesz itthon nagyon sokáig, bár velem szeret a legjobban lenni, de azért ez sok idő, bár párszor be volt már tervezve, de mindig közbejött vmi.
2013. jún. 27. 17:33
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem 3 hónap nagyon kevés:) Mi eddig kétszer utaztunk "nagyot" egyszer Észak-, egyszer Dél-Amerikába. 1 hónapos utak voltak, de így is nagyon kevés volt az idő. Szerintem inkább ne akarj egyszerre mindent, van még idő :) Nem mellesleg qrva drága :)
2013. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igen az árak húzósak!

de régóta szeretnék egy ilyen útra elmenni, de igazad lehet , az idő rövidsége miatt, lehet a távol keletre menni sem kéne csak max még afrika.az úgyis szép lehet nyáron(egyes részei)

2013. jún. 27. 17:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És ki fizeti az utat?

Milyen pénzből?

2013. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

kedves 8as!

az utat én fizetem, hiszen olyan lehetőségem van, amit ki tudok használni.

de a miből???

az kicsit túlzás...nem gondolod?

2013. jún. 27. 18:41
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
nemmmmmee.. úgy értettem, hogy a saját fizetésedből, vagy mást lejmolva.
2013. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!