Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen ajandekokkal lepjem...

Milyen ajandekokkal lepjem meg az otthoniakat?

Figyelt kérdés
6 ev utan vegre hazalatogatok. Egyedul allokent jottem és most van ket kisgyermekem:) persze csaladban és barati Korben is Csomo gyerek szuletett azota. Milyen otletek vannak? Sajna azert Nincs sok penzem.

2013. ápr. 15. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Hát az attól is függ hol vagy.Melyik országban.

De pl. az én rokonaim nemrég jöttek haza látogatóba Kanadából és hoztak nekem minden fajta kanadai ajándékot(zászló,ruhák,toll,fűzet,OREO KEKSZ stb...)

Ha az USA-ban vagy akkor is hasonló dolgokat tudok elképzelni.

2013. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Én is az USA-ban élek. Csak a gyerekeknek viszek mindig valamit. Az idén majd Harley Davidsonos fölsöt kapnak. Egyet-egyet. De általában mindig valami ruhanemüt viszek.

Most komolyan kinek van pofája hazaállítani reklám tollal és zászlóval? Lesülne a képemröl a bör.

2013. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

második válaszoló! sok ruhát is kaptam.de én valahogy jobban örültem a tollnak és a többi kanadás dolognak.Tudod én a kis dolgokat is megtudom becsülni.

És miből gondolod hogy a kérdező az USA-ban él?Észak Amerika nem csak az USA-ból áll.!!!!!!!!!!!!

2013. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hozzal nekik hershey csokit es arizona iced tea-t. En ezen eltem fel evig :D
2013. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) Los Angelesben elek egyebkent :)
2013. ápr. 17. 02:43
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj a legtobb ember ide csak vagyakozik, vagyis mindegy mit viszel, amig innen van, addig az illeto orulni fog neki es imadni fogja es hidd el a gesztus szamit nem az ertek, ugy mint nehany kedves korabbi valaszolonak...


A halivud blvd-on vagy venice-n rengeteg ilyen arus van ahol tollat poharat bogret, ropi perec amit szerecc es minden amcsi vagy loszi temaban van, szerintem barmit vihetsz az otthoniaknak.


Ha egy helyen veszed meg minden szuvenirt, akkor kerj kedvezmenyt es ha cash-el fizetsz altalaban adnak engedmenyt :)

2013. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi:) szerinted hol vannak kedvezobb arak? Hollywood blvd or Venice?
2013. ápr. 17. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem Venice-n.

A H.Blvd-on foleg LA meg Hollywood cuccokat kapni, de Venice-n talalsz S.Monica-s, California-s stb dolgokat is. Venice-n alkudtunk mi is a tulajjal es mikor a KP-t elovettuk, akkor adott engedmenyt :)

2013. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szégyelnék ilyen ajándékokkal hazaállítani. Magyarországon pl. sokkal jobb játékokat lehet kapni és a ruhanemük is szebbek. És mindent meg lehet otthon is venni. Én otthon szoktam venni mindenkinek ajándékot. Nem cipelem Amerikából. Megkérdezem anyukámat mire van szüksége, beültetem a kocsiba és megveszem neki azt, ami tetszik.
2013. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szégyelnék ilyen ajándékokkal hazaállítani. - hat igen, mindenki mas neveltetest kapott. En ugy nottem fel, hogy ajandek lonak... es adni jo... es egyebkent is, egy California-s zaszlo, vagy egy csinos Hollywood-os poloval nem ertem mit kell szegyenkezni, mikor az otthoniak nagytobbsege meg az oceant sem latta.
2013. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!