Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Páromat szeretnél meglepni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat szeretnél meglepni, egy világ körüli úttal. Európa, majd Amerika, utána a többi része a világnak. Nem túl nagy ajándék ez?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, ő besegít néha a családi ügyek intézésében, ez a melója.Szüleit már megkérdeztem erről,tudják nélkülözni.Én kb 3 hónaposra tervezem, amerika után afrika és a távol kelet jönne, azért van európa először, mert míg körbejárjuk autóval a főbb városokat, addig intéződik a vízum és beutazási engedély ahova kell, utána pár napra hazajönnénk, és már ülnénk is a legközelebbi repülőre, majd irány amerika.

Már beszéltünk róla, és benne lenne, de lefixálva még nem volt.

Ti elfogadnátok ?Még úgyis ha hónapokig nem lennétek itthon?

Kb szeptember végére érnénk haza.



2013. jún. 27. 17:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Váoooo, ez nagyon szuper!!! Ázsiát ki ne hagyjátok, gyönyörű. Igaz, lehet tényleg sok mindent zsúfoltok bele 3 hónapba, de ha most van rá lehetőségetek, akkor miért ne...később ha már van gyerkőc, úgysem fogjátok tudni megtenni, hogy ilyen hosszú időre elutaztok.

Párod miatt meg ne aggódj, biztos fogja törni a fejét, hogy mi is lesz,addig még ő nem lesz itthon, meg hogy fogják nélkülözni, de nyugi, ez csak addig fogja aggasztani, míg el nem indul..főleg ha a szülei is azt mondták, hogy tudják nélkülözni, így legalább nyugott lelkiismerettel vághattok bele :) Én nem férek bele az egyik kicsi táskátokba? :D

Jó utat!

2013. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!