Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeintetek mit kene csinaljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeintetek mit kene csinaljak hogy boldogan eljek?

Figyelt kérdés
6 eve vagyok a ferjemmel...kozos neven van egy hazunk aminek a szanlai az en nevemen vannak eleg sok tartozas. Van egy 2 eves kisfiam is... a kerdesem az lenne hogyan tudnek megszabadulni tole. van ra pelda hogy bantalmaz de sokszor csak szoval bant...a kusfiam mikor ezeket hallja orjong a sirastol es ezt mar en se birom...ugy erzem kezdek mar bebolondulni. Beszeltem edesanyammal aki nem nagyon akarja hogy odakoltozzek....gondolkoztam mar az anyasotthonrol is....csak az a kerdes hogy 38000ftbol hogy jonnek ki havi szinten mikor a tartozasok is ottvannak! Kerlek segitsetek!
2013. jún. 28. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát sok mindent nem tehetsz. Vagy maradsz vagy mész. Önkormányzathoz menj be, hogy milyen lehetőségek vannak. Házat nem lehet eladni? Attól, mert a közüzemi számlák (legalábbis gondolom ezekre gondolsz) a te neveden vannak, attól még az közös költségeket a férjeddel, nem a tiéd, ha amúgy a ház közös néven van. Anyukád miért nem akarja, hogy odaköltözz hozzá ideiglenesen? Miért nem akar segíteni a lányának, akit ver a férje? Ez számomra érthetetlen....
2013. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyu miért nem akarja, hogy odaköltözz?

Első lépésnek szerintem keress munkát, legyen saját kereseted, és ha már van, meglátod, mit tudsz lépni belőle, mert úgy már valamit biztos lehet lépni. Még az anyaotthon is jó, mielőtt a kisfiad és te is teljesen tönkrementek.

2013. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem könnyű helyzet. Add be a válókeresetet, kérj vagyonmegosztást, és adjátok el a házat. Hosszú folyamat lesz. De minél hamarabb elkezded, annál hamarabb szabadulsz tőle, és annál hamarabb kezdhetsz új életet.

Beszélj egy válóperes ügyvéddel.


Hitel van a házon?

2013. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!