Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a barátom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátom, mit csináljak hogy kiengeszteljem?

Figyelt kérdés

Ma van a névnapja, és megsértődött rám, amiért nem utaztam ki hozzá (15 km-re lakik). A helyzet az, hogy nekem most van vizsgaidőszakom és a tegnapi napom katasztrófális volt, 4 órát aludtam, reggel 5-kor indultam el vizsgázni (az egyetem 120 km-re van), délután 5-re értem haza, hulla fáradt voltam és ráadásul még meg is van. Megbeszéltem vele telefonon, hogy majd akkor pénteken megyek csak át, aztán én ki is dőltem aludni. Ma se tudtam sokat aludni, mert anyámék felébresztettek. Még korán volt, gondoltam nem ébresztem fel a barátomat, mert éjszakai műszakban volt, had aludjon és pihenje ki magát. 11-kor látom hogy fent van facebookon, na gyorsan fel is hívtam és felköszöntöttem, mire ő meg totál színtelen, unott hangon nyögött egy köszönömöt. Nem értettem mi a gond, ezért rákérdeztem, mire ő kifakadt, hogy milyen rosszul esett az neki hogy nem mentem át, este mielőtt elaludtam volna úgy volt h még beszélünk de nem hívtam fel (ezt totál elfelejtettem mert elaludtam), meg hogy "mindenki felköszöntött, te az utolsók között voltál". Meg hogy majd ő is csak azután fog átjönni hozzám, ha kibulizta meg kipihente magát, hogy majd akkor számítani fog hogy nem első helyen voagyok. Meg hogy kíváncsi volt mikor fog nekem hiányozni, de én nem törődök vele. Elmagyaráztam neki, hogy mentem volna, de ki akartam magam pihenni, de hála anyáéknak ez nem sikerült, így még ki is mentem volna, de nem tudok mert 10 percenként wc-re kell mennem, a fejem majd szétmegy és már a sírás fojtogat (a veszekedés miatt), így valószínű hogy nem sülne ki sok jó abból, ha átmentem volna. És igen, nyilván az utolsók között szerepelek felköszöntés terén, mert ő együtt volt a munkatársaival éjszaka, amikor én már rég aludtam. Mire a válasz: "biztos igazad van, de akkor sem változtatsz azon, hogy nem törődsz velem". Ez nagyon rosszul esett és mondtam is neki, hogy hm milyen rossz ember vagyok, már múlt hét óta kérdezgetem hogy mit vegyek neki névnapjára (a válasz persze semmit), és sikerült anyummal megbeszélnem hogy megvehessem neki azt az ajándékot amit már magának is meg akart venni egy ideje (ez elég nagy dolog, mert nekem semmi pénzem nincsen mert ami volt azt anyáéknak adtam de ez egy másik sztori), és adott rá pénzt hogy megvegyem. Erre jött a támadás, hogy őt ajándékkal nem lehet megvenni, mire én azt feleltem h nem megvenni akartam, csak kedveskedni a névnapjára. Már vagy 5x bocsánatot is kértem, de úgy látszik neki semmi se jó.


Mit csináljak, hogy megbékéljen? Nem érzem jogosnak hogy ekkora hisztit csapjon egy névnap miatt. Az enyém ráadásul karácsonykor van, mégsem örjöngök, hogy nem ugrik mindenki a nyakamba, hanem inkább a családdal karácsonyozik. Lehet hogy nekem annyira nem is fontosak ezek az ünnepek, mert kb 15 éves korom óta csak köszöntést kapok, nem ajándékot, de neki azelőtt mindig vettem szüli- és névnapjára is ajándékot, volt hogy egy komplett tortát kapott tőlem.



2013. jún. 27. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
BÉKÜLŐSSZEX!!!
2013. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó lenne, de nem lehet mert megvan :(
2013. jún. 27. 14:22
 3/12 anonim ***** válasza:
ha ez nem érti meg...
2013. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
egyébként szerintem igaza van a srácnak.. te lennél a legjobban kiborulva ha ez forditva történt volna.. a fiúknak is vannak érzéseik bár sok lánynak ez nem tűnik fel ;) egy bocsánattal kitörli a seggét.:d
2013. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kb afeléig olvastam, utána már lényegtelen. 15km ne a világ vége, nem egészen értem vizsga másnapján mégis mitől vagy annyira fáradt, hogy ne mvagy képes kb 15 percet buszozni, vonatozni, autózni bármi, hogy felköszöntsd.


És mit csinálj? Vonszold át a csinos kis s*gged hozzá, bejentés nélkül, köszöntsd fel, sz*pd le, nyeld le, aztán aludj vele egyet délután. Máris meg van oldva;)

2013. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nos, én úgy látom, hogy mindkettőtöknek igaza van valahol, és mindkettőtökben van tüske! Én azt tenném, hogy nyitottan állnék a másikhoz, félre téve az igazamat, és megpróbálnám megérteni az ő nézőpontját! Lejön a leveledből, hogy kiengesztelés helyett inkább azt várod, hogy annyit mondjuk, meg barátod is, hogy igazad volt, és el van túlozva! Nézd, sokat jelentesz neki, kicsit többre számított aznap tőled, nem azt kapta, és ebből azt szűrte le, hogy számodra nem olyan fontos...Holott fontos neked, és mák okok játszottak itt közre! Üljetek le beszélgetni, és vádaskodás és igazságkeresés helyett hallgassátok meg egymást, és értsétek is, üres bocsánatkérések helyett pedig legyetek empatikusabbak, és csak simán szeressétek a másikat! :)
2013. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 guppi69 válasza:
Elkel gondolkodni hogy szeret e vagy csak a sex-et szereti veled!
2013. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az mindenkinek elkerülni a figyelmét, hogy megvan nekem? :D


"Elmagyaráztam neki, hogy mentem volna, de ki akartam magam pihenni, de hála anyáéknak ez nem sikerült, így még ki is mentem volna, de nem tudok mert 10 percenként wc-re kell mennem, a fejem majd szétmegy és már a sírás fojtogat (a veszekedés miatt), így valószínű hogy nem sülne ki sok jó abból, ha átmentem volna. "

2013. jún. 27. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikor nekem megjön,alig élek,fájdalomcsillapítót szedek stb,van minden bajom.Úgyhogy én megértem a kérdezőt is.Lassan itt a hétvége,meg lehet akkor is tartani nyugodt körülmények között szerintem.
2013. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én igazából veled értek egyet. Egyrészt, mert a névnapok nálam alapból semmilyen ünnepek, azt se tudom, az enyém mikor van, néhány ember, akiről tudom, hogy fontosnak tartja, kap tőlem egy felköszöntést, azt' csá. Általában a csajok hisztiznek ilyesmi miatt. Pláne, hogy nem is az volt, hogy elfelejtetted volna felköszönteni, csak nem akkor tetted ezt, amikor ő szerette volna. Szerintem ezt jelentősen túlspilázza. Mondjuk te is, hogy ilyenen összeveszel vele, és nem hagyod rá. De szerintem akkor is elég idiótaság ilyenen kiakadnia. Nem egyetemista, hogy vizsgákra járjon néhanapján? Tényleg sokat ki tud venni az az emberből. És mondtad te is, hogy miután kipihented magad, mennél is hozzá- de könyörgöm, ennyire nem érti meg? Mi ennyire sürgős neki? Mondjuk szerintem az a kijelentése, hogy "nem törődsz vele" nem csak ezzel hozható kapcsolatba. Én is néha mondom ezt a barátomnak, de csak akkor, amikor már jó ideje gyűlnek bennem a dolgok, és végül valami kiborítja a bilit. A te barátodnál lehet, ez a kis semmiség volt az. Ezért is hisztériázik ezen (ilyenen ÉN, mint egy bevallottan hisztériás lány sem hisztiznék), és ezért is mondja ezt. Szóval szerintem erre kérdezz rá nála, hogy mi bánja. Mert ennyiből azért csak nem gondolhatja, hogy teljesen le van toszva részedről, és hogy nem törődsz vele... Többnek kell itt lennie.
2013. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!