Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet a párommal? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a párommal? Mit tegyek a mániáivak?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdődött azzal, hogy villámhárítót tetetett a házra! Ok! Aztán:

-ő elkezd megtanulni bal kézzel írni, ha történne valami a jobbkezével

-ő elkezd vakolvasást tanulni, ha valami lenne a látásával

-pénz nincs a bankban, mert nem biztonságos, itthon van 5 helyen eldugva

-10 zsugor ásványvíz, konzervek halomra spájzolva, ha úgy alakulna

-2 hetente járna vérvételre, ha van valami, időben kiderüljön

-fegyvertartási engedélyt akar, fő a biztonság

-emleget már valami bunkert is a pince alá, valami különlegeset

-ólommellények

-nem megy sehová viharban a villámlás miatt


szerencsére meggyőztem, hogy menjünk pszichológushoz, jövő hónapban elmegyünk, megígérte


vagy örüljek, hogy ilyen előrelátó, megbízható?



2013. júl. 1. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Előrelátó akkor lenne, ha háború készülne kitörni. Így sajna csak mániákus.
2013. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Más nőket nem tart végszükség esetére? Csak ha veled történne valami...
2013. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Ki tudja hol a hatar a paranoia es a jogos ovatossag kozott?


En pl utalok hidon menni kocsival, gyerekekkel. Nehogy vizbe essunk es akkor nem tudom oket kiszedni.

2013. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Hűha... ne haragudj, de én nevetek. Tudom, hogy nem vicces, tényleg, de ez olyan vígjátékba illő. Kivéve, hogy ez komoly. Nem tudom hány éves lehet a férjed, de szerintem nemrég belegondolt úgy igazán a halandóság intézményébe és bepánikolt. Reméljük a pszichológus kikezeli.
2013. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Talán túl sokat olvas a neten összeesküvés elméleteket, sajnos tele van ilyen hülyeségekkel a net, néha én is megijedek ilyen cikkek olvasása közben.

A bal kézzel írás és a vakolvasás megtanulása nem veszélyes, konzervekre tegnap én is gondoltam amikor a sofőrők azt mondták, hogy majd ha 5-6 hónapig nem szállítanak árut, akkor nem lesz élelmiszerellátás sehol. :-))))))))))

Fegyver sem jön rosszul manapság.

Bunker is jól jöhet még.

Viharban én sem megyek ki, mert félek a villámlástól.

Legalább a vérvételről nem fél. :-)))

Azt viszont nem értem, hogy attól nem tart, hogy otthon van a pénzetek és kirabolnak, vagy valakinek mindig otthon kell ülni és őrizni?


Ne aggódj, majd a pszichológus rendbehozza, vagy továbbküldi pszichiáterhez. Bár ahogy végigolvastam, lehet, hogy nekem is elkelne a pszichológus. :-DDD

2013. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Amado atya ***** válasza:
90%
Menekülj. De komolyan.
2013. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az összeesküvés elméletekkel nincs semmi baj, aki megijed tőlük, az nem tudja értelmezni, vagy összerakni (nem bántásból írom).

Nekem nagyon bejönne a férjed gondolkodása, hasonló paragép vagyok, sőt még a félelmeim is hasonlóak.

És de jó nektek, hogy van villámhárítótok!!!

Kívácsi vagyok a pszichológus mit tanácsol majd.

2013. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem menekülök, mert szeretem és ő is viszont engem.
2013. júl. 1. 17:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normalis az első 2 re már én is gondoltam a többit meg mi is csináljuk. Majd amikor víz és élelem nélkül mindenki rohangal meg ehezik akkor nekünk a bunkerben jo lesz van 60 flaska vizünk meg sok konzervünk ha megse jón a krakk megesszük a párod nagyon előrelátó
2013. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz itt élelem nélkül rohangálás... Leatomoznak mindent, utána a metró alagutakban meg felélitek a megmaradt élelmet, és éhen haltok, vagy megeszitek egymást... Én inkább meghalok az atomtól!
2013. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!