Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párommal szeretnénk össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal szeretnénk össze házasodni. Én özvegy vagyok, ő elvált. Úgy hallottam, hogy minden kerületben egyszer egy hónapban van ingyenes, gyors esküvő. Tényleg létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Az egyszerű,két tanus esküvő(nincs bevonuló zene,koccintás, zenés bevonulás) akkor az ingyenes.
2013. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak két tanuval akartok összeházasodni minden felhajtás nélkül, azt bármikor lehet kérni és mindig ingyenes.
2013. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Munkaidőben két tanuval , cécó nélkül mindig ingyenes...(gyors is)



30 nappal előtte (legkésőbb) be kell jelentkezni.

Mindkét házasulandónak ott kell lennie.


Születési anyakönyvi kivonatok, érvényes személyik lakcímkártyák vagy útlevél kellenek,

Ez szerintem első alkalommal is így volt nektek.

Ami most pluszban kell


Az neked a volt házastársad anyakönyvi kivonata, a párodnak pedig a válás kimondásáról szóló irat. Ezzel igazolva, hogy egyikőtöknek sincs érvényes házassága, így nincs akadálya, hogy házasságot kössenek.

2013. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
ketten együtt nem tudtok kifizetni 15ezer ft-ot a teremre???
2013. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Hétköznap bementek, és simán két tanuval alig 5perc alatt készen is vagytok.


Utolsó, és ha nekik a papír az csak egy amolyan nemszámítdejóljön, és kell a fenének a cécó akkor mire fizessenek egy alapból ingyenes szolgáltatásért, ugyanis jogilag a házasságkötés teljesen tök ingyenes, az, hogy ráhúznak minden xrt, és lehúzzák a pénzed az más tészta.

2013. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ha vkinek ennyit számít a papír, akkor nem kell összeházasodni...ennyi.
2013. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Két tanuval munkaidőben minden nap ingyenesnek kell lennie,nem csak egy nap/hó.


DE

azt ugye tudod,hogy ha összeházasodtok,akkor neked ugrik az özvegyi nyugdijad?

2013. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Akkor ugrik az özvegyije, h még nem töltötte be a rá irányadó korhatárt (62-65 év).
2013. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!