Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudnátok úgy élni a hzasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok úgy élni a hzasságban hogy sosincs sex? Ezt szeretném csak nehez megvalositani

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 00:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Persze, ha a gyengédség jelen van, akkor a szex nem fontos.
2013. júl. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Miért szeretnéd ezt megvalósítani?
2013. júl. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
Mi így élünk már 7 éve. Eleinte voltak szànalmas próbálkozásaink, de beláttuk, jobb nélküle. Ölelés és puszi van.
2013. júl. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mert utalom a sexet. A bujast simizest azt szeretem csak azt utalom mikor seyet akar
2013. júl. 2. 01:01
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Kizárt,ne haragudj!


Mivel nem vagyok szexmániás,azt pl hogy nem bacunk,mint a nyulak,azt el tudnám,de hogy "sosincs sex"......


Szerintem aki ezt el tudná viselni,az aszexuális....

2013. júl. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Ha aszexuális lennék,nyilván gond nélkül menne......de így nem!


Van egészséges szexuális életem.....

2013. júl. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

Ezt még házasság előtt kellett volna tisztázni, hogy te nem szereted a szexet. Így nincs értelme, ha mást akartok, eléggé alapvető dolog.

Ha útközben jött ez a dolog... Az nehéz, de mindekettőtöknek lejjebb kell adnia az igényeiből, ha együtt akartok maradni!

2013. júl. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

Nem.


De ha nem akarsz szexet, miért akarsz házasságot? Legyetek csak barátok.


18 alatt még normális, hogy így gondolod, felette nem igazán.

2013. júl. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

A te dolgot,hogy kívánod e a szexet,vagy sem....



Viszont nem igazán értem én sem,hogy miért kellene ebben az esetben összeházasodni?

Egy barát,élettárs is meg tud simogatni......


Bocs a rosszindulatú feltételezésért,de szeretnél egy olyan pasit,elvesz,majd eltart,anélkül hogy szexelni sem szeretne veled.....

Mert ebben az esetben vetesd el magad egy 60 éves,impotens férfival,a fiatalabb korosztály 98%-a egészséges szexuális életet él,a maradék 2% 70-en felül van,és már lélegezni alig bír,nem hogy szexelni.....

2013. júl. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
92%
Ezt valóban még házasság előtt kellett volna tisztázni. Ha te nem akarsz sexet, amit megértek, mert vannak olyan emberek akik egyszerűen sosem kívánják meg és nem is ítéllek el emiatt, én sem vagyok az a nagyétvágyú valaki DE a ha a párodnak van rá igénye és sokszor felizgatja a fantáziáját valami, akkor ezt így nem fogjátok tudni megoldani. 3 lehetőség van. Vagy párod beleegyezik és akkor no problem.... vagy nemet mondd és akkor: 1. hagyjátok ezt a házasságot úgy ahogy van, szétválnak útjaitok.... 2. Bevállalod a nyitott kapcsolatot ami azt jelenti, hogy párod azzal létesít ezentúl sexuális kapcsolatot akivel akar és te ezt el is nézed neki, mert erről szól a nyitott kapcsolat. Szerinted melyikbe illik bele leginkább a kapcsolatotok?
2013. júl. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!