Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire sikeres a házassága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sikeres a házassága azoknak, akik társkereső oldalakon találták meg életük párját? Lehetséges komoly kapcsolat, házasság ilyen ismeretségből?

Figyelt kérdés

Bizonyára furcsa a kérdésem, de a lényege az, hogy nem igazán tudok ismerkedni máshol, csak neten. Tisztában vagyok azzal, hogy sokan elítélik a párkeresés ezen módját, de tudom, hogy sokan így keresnek párt maguknak. A munkahelyemen majdnem húsz éve dolgozom, itt nem volt és nincs szingli, ill. egy olyan férfi van, aki hiába néz ki jól és edzőterembe jár, már millió barátnője volt, a modora nem igazán vonzó.

Egyik kolléganőm is azt mondja, amit én, hogy a napi 8 órás munkaidőn túl boltba jár vásárolni, illetve szűk körű baráti körével tart kapcsolatot, nincs párja, nem tud hol ismerkedni.

Van olyan férfi, aki nem képes megragadni a kezdeményezést, én pedig nem teszem meg ezt helyette, bár tudom, hogy szimpatikus vagyok a számára.

Volt másik olyan, akivel egy társaságban ismerkedtem meg, nem neten, úgy kezdeményezett, hogy váratlanul lesmárolt, egyáltalán nem volt úgymond "előjele" számomra ennek. Nagyon meglepődtem és nagyon zavarba is jöttem. Nem az esetem az illető, de mégis kapcsolatot kezdtem vele, úgy voltam ezzel, bizonyára később részemről is meg lesz a szimpátia irányába. Viszont hiába tetszettem neki, mondogatta is sokszor, bókolt, az ágyban önző volt, nem kaptam semmilyen kedvességet, figyelmet az ágyban, csak azon kívül.

Már többször próbálkoztam netes társkereséssel és nagyon rossz tapasztalataim vannak.:-(

Legtöbbször az történt, hogy elkezdünk randizni társkeresős ismerkedés kereében, majd egy idő után kiderült, hogy több másik nő is van a képben; elmentünk vacsorázni, sétálgattunk, közös programokat szerveztünk, már csók is volt, majd felbukkant egy "Cilike" a semmiből (az exbarátnő), vagy pedig több társkeresős nő. Volt olyan, hogy a fejemhez lett vágva a közös vacsorák, közös programok után, hogy nehogy azt hidd már, csak neked udvarolok.

Közösségi oldalon is bejelölt már nem egy férfi ismerősnek, persze naná, majdnem az összes ismerőse nő az illetőknek és jókat elflörtölgetnek velük. Az ilyeneket azonnal törlöm az ismerősök közül még azelőtt, hogy túlzottan beleélném magam abba, hogy komoly kapcsolatunk lehet valaha.Persze a pasas fel volt háborodva, hogy csak úgy hirtelen töröltem őt az ismerősök közül, de nem vagyok bolond, hogy beálljak a hárembe.


2013. márc. 18. 15:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miért ha a kisboltban találsz rá, akkor garancia bármi is. Sok bunkó van fent, próbáld kiszűrni őket és ha találkozol egy normálissal, akkor bármi lehet. 2 ismerősnek is boldog több éves kapcsolata lett.
2013. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Engem a feleségem "szólított le" egy ilyen oldalon kb 4 éve.
2013. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
a házasság kimenetle szempontjából teljesen irreleváns, h társkeresőn ismerkedtetek-e meg. ha már eljuttok a házasságig, akkor az uolyan komoly, mintha egy közös ismerős mutatott volna be titeket. ettől függetlenl én is sokkal több kudarcos rémtörténetet hallottam a társkeresőzésről, mint sikersztorit.
2013. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én társkeresőn ismerkedtem az elmúlt 5-10 évben szinte folyamatosan. Voltak nagyon rossz tapasztalataim is, de hozzátartozik, hogy nem bántam meg semmit. Tapasztalatot, több barátot és a vőlegényemet is a netes társkereső segítségével találtam meg.

Tudni kell helyén kezelni a dolgokat és fel kell ismerni azokat a szituációkat amikor már inkább jobb tovább állni. Ehhez persze elég bátorság kell! Én pl. nem voltam szívbajos azt mondani valakinek 10 perc beszélgetés után, hogy "bocs, de úgy érzem ez nem fog működni, jobb lenne ha nem találkoznánk többet".


Ha elég talpraesett vagy, akkor nem sérülhetsz a társkeresés ezen módjában sem.

2013. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel 10 éve ismerkedtünk meg a párom.hu-n. Azt gondolom, hgy sikeres a házasságunk :-)

Én is úgy érzem, hogy teljesen mindegy, hogy hogyan találkoztunk. Azt is elhiszem viszont, hogy 10 évvel ezelőtt még kicsit más volt a helyzet a társkeresőkön. Sajnos igazán okosat nem tudok neked mondani, csak pozitív példát szerettem volna hozni :-)

2013. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Legutóbb olyan férfivel jöttem össze neten, aki körberajongott engem, azt hittem, ő az Igazi, majd kb. 5 hónap múlva azt mondta, ő nem akar megállapodni, ő magányos farkas. Gyereket akar is meg nem is. Neki is volt jó sok csaj ismerőse a neten, akikkel nagyon jól "elvolt" mellettem.
2013. márc. 18. 15:26
 7/21 A kérdező kommentje:
Nekem nincs türelmem és időm sem randizgatni vagy ötven férfivel, mire kiszűrném, ki is az közülük, aki megbecsül és tisztességes szándékai vannak.
2013. márc. 18. 15:28
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

A gond az, hogy mindenki úgy indul neki a netes társkeresésnek, hogy ő tisztességesen fog ismerkedni. Aztán jön pár olyan eset, mint a pasik akikkel találkoztál, vagy férfiak esetében pár olyan nő, aki lehúzza őket pénzzel de közben még vagy 10 vasat tart a tűzben, és akkor elhatározza, hogy oké, mostantól én is így játszom.

De hogy írjak valami biztatót: a feleségemmel 2008-ban így ismerkedtünk meg, 2009-ben napra pontosan egy évvel az első randink után megvolt az esküvő is. 2013-at írunk és házasok vagyunk. Ami az elmúlt évek tapasztalatából kiderült, hogy összeillünk, de közel sem annyira tökéletesen mint gondoltam volna, mert közben kiderült pár dolog (azért semmi súlyos, tehát nem félrelépések, exek vagy abortuszok), jópár jellemhiba ami együttélés alatt kijött volna. De alapvetően megvagyunk, csak a gyerek nem jön, hiába próbálkozunk, és ez elsősorban miatta van (nem kezelt cukorbetegség), no pl. ez az egyik dolog, amiről jó lett volna tudni.

Huhh, már nagyon sokat írtam... Szóval nem reménytelen a dolog, van ismerős házaspár is a baráti körből akik ugyanígy jöttek össze. Nem árt körültekintőnek lenni, és nem szabad feladni. Sajnos én azt gondolom, hogy azok között a fickók között akiket vonzónak találsz, akik bejönnek, a kamusok vannak többségben, de lehet, hogy ez csak az én véleményem. (Korábban volt pár "hódításom", de összességében nekem, mint magát "rendesnek" tartó fickónak, nem volt túl sok sikerem a nőknél, a taplóknak annál inkább.)

2013. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ha nincs türelmed, akkor nem hogy a neten, de sehol sem fogsz találni!

A türelem az alapja. Nem kell 50 férfival találkoznod, mert lehet hogy szerencsés leszel és a 3. randidon megtalálod a kedvesed. Sosem tudhatod, de ha nem adod meg az esélyt a dolgoknak, akkor magadra maradsz. Ja és legyél türelmes! ;)

2013. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem társkeresőn, hanem egy fórumon ismerkedtem meg a férjemmel, egy olyan oldalon, aminek témája mindkettőnk hobbija volt. Nem is randi miatt taliztunk először, csak úgy barátképpen, én akkor még nem dolgoztam fel az előző szakítást.


Az hogy akkor fellobbant a szerelem, maga a sors. Nem tudhatod, hogy hol és mikor jön el az igazi, de türelemmel és aktívan várd. Akkor el fog jönni,akár társkeresőn, akár a buszmegállóban, akár valami családi eseményen.

2013. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!