Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy deríthetem ki, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deríthetem ki, hogy mit titkol a párom?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napba nagyon furcsa!kérdeztem,hogy van e valami amit nem mond el de azt mondta,hogy nincs!pedig érzem és látom is rajta,hogy valami van!
2013. júl. 5. 09:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát sajna nyaralás kizárva mert van 2 gyerekünk és minden pénzre szükségünk van mert sajnos csak ő dolgozik én gyesen vagyok!az is érdekes nekem,hogy eddig mindig küldött viberen ha más nem 1 szivecskét vagy megkérdezte,hogy mizus most ezek is elmaradnak!
2013. júl. 5. 11:05
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

meglepi nyaralás...persze...meg eljegyzés... ti normálisak vagytok? őrzi a telefonját, kitörli a kapott üzeneteket, pénzt költ, már nem kedves a feleségével, elmaradtak a napi figyelmességek... és szerintetek nyaralást szervez... az eszem megáll! :) na azért ilyenek a férfiak, meret veletek meg is lehet tenni bármit:)

kérdező, én szinte biztos vagyok benne, hogy itt valami kis kaland van kialakulóban... hagyd békén, ne piszkáld, de rohadt nagyra nyisd ki a szemed és figyelj! Előbb-utóbb hibázik valamit...

2013. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
És a Te részedről továbbra is megvannak a szivecskék meg az apró figyelmességek???
2013. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ma nem írtam neki!
2013. júl. 5. 12:07
 15/17 anonim ***** válasza:
Irj neki :) es meglatod kuld e ra vmit... En is kalandra gyanakodnek sajnos... De ne legyen igazunk :) fo a bizalom :)
2013. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha nyaggatod az tényleg rosszabb,de azért legyél kedves és figyelj!!
2013. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Remélem nem sokára kiderül az igazság!
2013. júl. 5. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!