Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom mostanában nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mostanában nagyon megváltozott. Az ágyba hozza a kávét, ma mire hazaértem megfőzött, megengedi a fürdővizemet, megmaszírozza a hátamat stb. Szerintetek valami takargatnivalója van? Én már nem tudom mit hidjek.

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 21:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem gondolsz megcsalásra, akkor mégis miért aggaszt? Mi másért tenné, ami rossz? Bűntudat valami más miatt, vagy mi?
2013. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom... De ha eddig nem volt ilyen akkor hirtelen mitől változott meg?
2013. júl. 5. 22:19
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne, ha megkérdeznéd tőle? KOMMUNIKÁCIÓ!!
2013. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

bár belelátnék a párod fejébe, most nem minket fárasztanál az értelmetlen kérdéseiddel :P

ezt csak tőle tudhatod meg, igen, az a jó öreg kommunikáció mindig segít :)

2013. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy előkészíti a terepet valami kéréshez. (Autó, gyerek, anális szex.)
2013. júl. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%
Hihetetlen. Ma a párok beszélni nem tudnak egymással, csak dugni. Ezért van ennyi válás és felbomlott élettársi kapcsolat is.
2013. júl. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Amado atya ***** válasza:
91%
Esetleg egy orvosi vizsgálat során kiderült egy olyan betegsége, amelynek nagyon kedvezőtlenek a túlélési esélyei...
2013. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

10-esnek igaza van,értelmezni kéne a kérdést,bírom amikor nem is a segítség a válasz szándéka,csak a saját jobb helyzet fitoktatása.... Na mindegy,ez off.


Sajna bajna a 3-asnak adok igazat.Röviden és tömören összefoglalta a valószínűsíthető igazságot.:( Tapasztalat.

2013. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem tőle az volt a válasz: ha nem tetszik akkor majd nem csinálja.
2013. júl. 6. 16:55
 20/28 anonim ***** válasza:
Azonnal válj el tőle mert ez nagyon gyanus.
2013. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!