Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt olyan érzésetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan érzésetek, hogy fogalmatok sincs kihez mentetek hozzá?

Figyelt kérdés
A férjemről olyan dolgok derültek ki, amiket sosem gondoltam volna. Két gyerkőcünk van és 5 éve vagyunk együtt. Mindig megbíztam benne, erre kiderült, hogy megcsal fél éve.. állítólag "csak" lelkileg.. miután ez kiderült, utána néztem a dolgainak és már a kapcsolatunk legelején is megcsalt, fél éve voltunk akkor együtt. Van itt még visszaút, vagy egy ilyen emberrel esélytelen bármi is?
2013. jún. 19. 09:17
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ja és miután ezt a mostani dolgot megbeszéltük, kiderült, hogy szexuálisan rendben vagyunk, csak a két gyerek mellett szerinte kevés figyelmet kap és keveset vagyok mellette, amikor éppen valamit munkálkodik itthon.. 1 és 3 évesek a gyerekek.
2013. jún. 19. 09:22
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Amit mond, az érthető, csak ezt nem megcsalás UTÁN kéne közölni, hanem amikor neki kezd kevés lenni az együtt töltött idő. Mert akkor meg lehet oldani gyerekfelügyeletet, nagymamát, bármit, hogy a házasságban mindenki boldog legyen. Ilyenkor normális ember először megpróbálja bevonni a párját, odahívja magához, ha épp a társaságára vágyik, vagy leül megbeszélni vele, hogy szeretné, ha több időt lennének egymással.


De mondjuk ha már a házasság elején is megcsalt, akkor azt kell mondjam, elég reménytelen, hogy valaha is változni fog.


De a legkomolyabb kérdés, hogy Te és Ő akarjátok-e eléggé, hogy együtt maradjatok és működjön a házasságotok. Beszélgetés, párterápia, a másik megismerése, közös drámaterápia, családállítás, egyéni pszichoterápia... A lehetőségek tárháza végtelen. Csak hajlandóság kell hozzá.

2013. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Az első házasságom mesébeillően indult. Aztán szó szerint egyik percről a másikra kártyavárként omlott össze minden, és kiderült, hogy talán csak a neve az egyetlen, amiben nem hazudott.


Terhes voltam akkor. Másnap mentem UH-ra, ahol elmondtam, hogy nem vagyok benne biztos, hogy meg akarom tartani a babát. Azt mondta az orvos, hogy pont 12. hetes vagyok, és 2 nappal vissza tudja dátumozni az eredményt, de akkor azonnal be kell feküdnöm, és a műtétig még meggondolhatom magam. De arra nincs idő, hogy otthon gondoljam át, mert akkor kifutok az időből, és már nem vehetik el.


Szerelemgyerek volt, és nagyon akartuk az a babát. Aznap hétfőn befeküdtem délután, és másnap 8-ra voltam előjegyezve a műtétre. Azt az éjszakát, azt a vívódást, azt a lelkitusát és gyötrelemet senkinek nem kívánom.

2013. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Az a dilemmám, hogy tegyük fel, hogy megbocsátok. Akár párterápia, meg miegyéb, de akkor sem vagyok biztos benne, hogy nem fogja ezt újra megcsinálni és akkor csak kidobott idő és energia.. Szeretem és akarom őt, de azt érzem, hogy nem az az ember akibe beleszerettem és megbíztam. Ő egyből azt mondta engem akar, de mivel olyan jól csinálta ezt a fél éves viszonyt is, hogy semmitsem vettem észre, fogalmam sincs, hogyan tudnám észrevenni, ha még egyszer előfordulna. Illetve a házasságunk elején sem sejtettem semmit, hiszen, a tenyerén hordozott. Közben meg az exével szexelt, meg persze velem is(amiről persze most szereztem tudomást) és ráadásul két hónappal ezek után már megkérdezte, hogy szeretnék e gyermeket tőle, mert ő nagyon..
2013. jún. 19. 10:00
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hála az égnek nem mentem hozzá, különben így jártam volna.
2013. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Oké, az újabb leírás és részletek alapján szerintem leginkább elbúcsúzni érdemes tőle.
2013. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Én válnék. Ez nem egyenes ember, és nem is lesz az soha.
2013. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Van ötletetek, mit tudna tenni, hogy elhiggyem, hogy tényleg minket akar... Azon gondolkodtam, hogy megkérem maradjon itthon gyeden én meg visszamegyek dolgozni, de a gyerekekkel nem tud bánni... nem bírja, ha sír a gyerek és csak idegbajoskodik tőle. Van még valami alternatíva, ami bejöhet?
2013. jún. 19. 10:14
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon maradna a gyerekkel, az elég nagy öngól. A saját ágyatokba fogja behurcibálni a nőit...


Nem tudom, mit kéne tennie annak, aki mindezt elkövette, hogy visszazserezze a bizalmam. Szerintem nem sikerülne. Sehogy, soha. Valójában nem is akarnám neki újra odaadni.


Amennyire látom a férjed rossz apa és hűtlen férj. Barátkozz meg a gondolattal, hogy rosszul választottál, elhamarkodtad vagy mittudomén, és zárd le az életednek ezt a szakaszát.


Már azokat sem értem, akik együtt maradnak hasonló körülmények közt, ha a férj példás, odaadó apuka, mert az alma egyik fele akkor is rohad. De ha még csak apának se egy főnyeremény, akkor mindenki jobban jár, ha csak hetente-kéthetente látja a gyerekeket.

2013. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is ez jár a fejemben folyamatosan.. csak egyszerűen kell még pár nap, hogy elfogadjam a helyzetet szerintem. 27 éves vagyok és mégha most a gyerekeimre is koncentrálok, akár 10 évig is, még utána is simán találhatok szerelmet. Már elgondolkoztam egyszer-egyszer, hogy jól választottam e, mert azon kívül, hogy társként számíthattam rá, másban nem nyújtott sokat...
2013. jún. 19. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!