Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom mostanában nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mostanában nagyon megváltozott. Az ágyba hozza a kávét, ma mire hazaértem megfőzött, megengedi a fürdővizemet, megmaszírozza a hátamat stb. Szerintetek valami takargatnivalója van? Én már nem tudom mit hidjek.

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 21:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%
Igaza is van.Nemhogy örülnél neki,hogy kedves veled.Egyből a hátsó szándékot kell benne keresni,röhej...Ha meg ennyire nem bízol benne minek vagy vele?Az ilyen hozzáállások miatt alakult ki az a sztereotípia,hogy a nőknek semmi sem jó...
2013. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
48%
Nem vert el mostanában? Ha igen, az érthető!
2013. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, miért kell rögtön megcsalásra gondolni?

Lehet, hogy kedveskedni akar neked. De ha már rögtön rosszra gondolsz, az is lehet, megtudta, hogy beteg, nem sok van neki hátra. Persze reméljük, ez nem igaz.

Lehet, gyereket akar tőled vagy el akar venni, és rájött a kedveskedős fázis.

Örülj neki.

2013. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
46%

Mármint úgy értem az érthető hogy ha elvert most kedveskedni akar.

Másfelől ha ugy el vert hogy reggelit se tudsz csinálni...

Viszont ha gyereked akar tenni akkor nem reggelit kell tennie a szádba hanem mást s azt se a szádba...

2013. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
37%

Azért kell a megcsalásra gondolni,mert biztos többünknek volt ilyenhez "szerencséje" és Mi csak a saját tapasztalatainkat adjuk tovább,ami persze,hogy nem szentírás,de nem kicsi rá az esély.Mellesleg a 3-as,aki mint írtam nagyon igazat írt,szerintem Férfi,tehát a "másik oldalról" is jött már ilyen válasz.Sajnos mindaddig,amíg számomra sem derült ki,hogy miért kedveskedik,Nekem sem eszem ágába sem jutott volna,hogy megcsal.

Pláne ez a "magyarázat" Kedves Kérdező,hogy ha nem tetszik nem csinálja.... Miért nem mondja meg mi ez a változás? Ennyivel lerendezi. Nekem ez is érdekes és sajnos ismerős....

2013. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Te ismered, ha alapból manipulatív személyiség akkor érdemes jobban figyelni, ha olyan kis bizonytalan típus akkor lehet, csak jót szeretne neked.


Figyeld meg másokkal milyen a kapcsolata, őket manipulálja-e időnként, mert magadon lehet, hogy nem veszed úgy észre.

2013. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
Aki effektíve volt már olyan helyzetbe,mint a Kérdező és leírja Neki mik voltak a tapasztalatai ekkor,de azt is írja,hogy ez nem szentírás,azt le kell pontozni?:)
2013. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A 2. és az 5. válaszokon hangosan felröhögtem. Méghogy a hülyék nem szórakoztatóak, most mondjátok meg! :D

Egyébként a kérdezőnek: Ha eddig totál nem ilyen volt és ez teljesen újkeletű dolog nála, én gyanakodnék.

2013. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!