Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkre tenném az életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre tenném az életem, hogyha ezek után már nem válnék ugye? Egyáltalán kérdezzek rá vagy csak adjam be a válópert?

Figyelt kérdés

A férjemről kiderült, egy hónapja, hogy viszonyt kezdett az egyik kolleganőjével. Fél éve tartott már a viszony, amikor véletlenül rájöttem. Megbeszéltük.. kérte, hogy bocsássak meg, sosem fog többé előfordulni.. Megbocsátottam. A csajjal a fülem hallatára beszélt, hogy maximum köszönnek majd egymásnak ezentúl.

Ma találtam a telefonjában két visszaigazoló sms-t, hogy megkapta a férjem sms-t a csaj 1 hete...

Ezek szerint nincs vége a viszonynak...


2013. júl. 6. 14:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákérdezel, úgyis lesz valami kifogás, hogy a csaj írt neki, ő meg csak leállította blablabla...
2013. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
57%
Nem kellet volna meg bocsátanod. Aki egyszer meg teszi az meg fogja tenni,máskor is. Tudod "kutyából nem lesz szalonna".
2013. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá.

Sokszor nem könnyen fogadja a volt szerető,hogy nem őt választották.Lehet,hogy tényleg csak annyi volt, hogy nem bírja megemészteni a dolgot.

De ha megteszi érted,hogy telószámot,és m.helyet is változtat a férjed, biztos, hogy komolyan gondolja a szakítást.Én jártam ebben a cipőben, azért írom ezt. persze ,lehet nálatok nem így lesz,Te tudod.Érdemes e megbocsátani, szereted e még ezek után.

Hogy jöttél rá a viszonyra amúgy? A csajt ismered?

2013. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%
Nem fog megváltozni, tapasztalatból mondom! Plusz én a helyedben soha nem tudnék már benne megbízni...
2013. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fél éven át tartó viszonya volt, ez már nem botlás, szerintem kár volt megbocsátanod.


Én azért szembesíteném a ténnyel, hogy tudsz a dologról, és megteszed a jogi lépéseteket, hogy elválhassatok.

2013. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ha komolyan szakítani akart volna a férjed, akkor kilépett volna onnan. Nem gondolhattad komolyan, hogy naponta 8-10 órát együtt vannak, de mégsem gabalyodnak össze újra...
2013. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnálom,hogy más is van hasonló helyzetben,mint Én,pedig ez van.:( Ha gondolod beszélgethetünk....Engem is jól meggyőzött,hogy Ő többet az Életbe nem kockáztatná a kapcsolatunkat,nem hülye Ő,hogy mégegyszer ilyet tegyen...stb.Aztán most kb ott tartok ahol Te.:(
2013. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
46%
Mi van akkor ha a férj szemszögéből nézzük a dolgot? Hogy teltek a hétköznapok, mikor még nem tudtad a viszonyukat? Lehet nem kapott kellő romantikát, vagy esetleg túl sok volt a veszekedés. Ha nem volt előtte semmi, szóval nem volt oka, akkor viszont elég nagy butaságot csinált. Mindenképpen beszéljétek meg. Ha megteszi érted azt, hogy munkát vált, telószámot cserél stb... és egy ideig részletesen beszámol a napjáról talán menthető még. Na meg ha azt a 2 SMS-t nem tudod miről szól, ne következtess, kérdezd meg.
2013. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele és mindent folytatott.. Nem volt semmi oka rá.. Azt mondta nekem, hogy azt nem tudta elfogadni, hogy számomra fontosabb a két gyerekünk, mint ő. Próbálom ezt a megkérdezem, hogy mi volt ma, meg ilyenek, de nem érzem rajta az őszinteséget... Nem érzem, hogy bármi is változott volna azóta. Akkor amikor beszéltem vele, elmondtam neki, hogy el akarok válni. Több napig térden állva könyörgött, hogy bocsássak meg és persze megtettem. Az a baj, hogy egyre jobban azt érzem semmi értelme küzdenem. Többször becsapott szemtől szemben és a bizalmam szertefoszlott..
2013. júl. 17. 08:35
 10/28 A kérdező kommentje:
Ja és a hétköznapok.. Nem vagyok veszekedős tipús, így a házasságunk alatt kb. 3 szor vesztünk össze... Szeretek mindent megbeszélni és azt hittem ő is majd ezt teszi. Mindig azt lestem, hogy mi jó neki. Próbáltam a válláról minden terhet levenni. Amikor hazajött vacsorával vártam, után egy héten kb. 4-5 ször lefeküdt aludni egy kicsit. A gyerekekkel mindent megcsináltam, hogy neki csak élveznie kelljen az itthonlétet. A szexuális együttléteink egy héten kb. 3-6 alkalommal voltak, mikor hogy.. Úgyhogy csak azt rontottam el, hogy túl jó körülményt alkottam neki és unatkozott.. sztem.
2013. júl. 17. 08:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!