Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkre tenném az életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre tenném az életem, hogyha ezek után már nem válnék ugye? Egyáltalán kérdezzek rá vagy csak adjam be a válópert?

Figyelt kérdés

A férjemről kiderült, egy hónapja, hogy viszonyt kezdett az egyik kolleganőjével. Fél éve tartott már a viszony, amikor véletlenül rájöttem. Megbeszéltük.. kérte, hogy bocsássak meg, sosem fog többé előfordulni.. Megbocsátottam. A csajjal a fülem hallatára beszélt, hogy maximum köszönnek majd egymásnak ezentúl.

Ma találtam a telefonjában két visszaigazoló sms-t, hogy megkapta a férjem sms-t a csaj 1 hete...

Ezek szerint nincs vége a viszonynak...


2013. júl. 6. 14:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

16. válaszoló vagyok


"Viszont azzal egyet kell értsek, hogy a férjemnek is tenni kell a változásért, nem csak nekem!"


Pontosan így van! Ha a másik fél nem tesz semmit a változtatásért, akkor halálra van ítélve a kapcsolat. De csak húztuk mint a rétestészta, teljesen kikészítettük egymást, a vége meg úgyis válás lett.

2013. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Nem lenne rossz ötlet felkeresni azt a csajt, megkérdezni neki mit mondott, miért csinálta, nem biztos hogy lesz eredménye, de ha igen már megérte. Menjetek párterápiára, sokszor vannak olyan okok amire nem is gondolunk, és nagyban befolyásolhatja az életünket. /Én írtam a "Nézzük a férfi szempontjából..." bejegyzést/
2013. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én mondtam,hogy elváltak.Látszott az írásából.Azért lepődtem is meg és kérdeztelek,hogy miért Őt kérded,tán Te is ezt szeretnéd-e,mert itt vagyok Én,aki ugyanúgy húzza azt az igát,amit Te és Rám se figyeltél.

22-vel egyet tudok érteni a mélyebb okok felkutatását illetően.Bár az nem biztos,hogy jó ötlet beszélni a 3.féllel,bár Én megtettem.Párterápia tényleg jó lehet!

2013. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
22-s vagyok. Remélem nem lesz megdöbbentő, de még csak 15 éves vagyok. /Csak mégis tudd/ De szerintem nem mondhattam hülyeséget.
2013. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Próbáltam beszélni vele, de nem nagyon sikerült.. Azt tudom, hogy a csajnak is összehordott dolgokat, hogy mindent ő csinál otthon... olyan dolgokat mondott neki,, hogy ő csinálta, amiket én végeztem el..

Párterápián én is gondolkodom... lehet az lesz a jó megoldás. Egyébként mindenki hozzászólása tetszett és köszönöm...

2013. júl. 17. 20:30
 26/28 anonim ***** válasza:

Ha még hajlandó is lesz elmenni a terápiára,akkor nyert ügyed van,az biztos nagyon jót fog tenni,ott beszédre bírják....

Ismerős,ez a begubózás is Nekem,na meg a 3.félnek biztos,hogy mégkevésbé mondott az ember igazakat,mint annak akit szeret és meg akar tartani.Pedig tudjuk,ez esetben ennek a személynek is hazudnia kellett,akkor a 3.-at ugyan miért "kímélte" volna.Ezért is nem javasoltam,hogy beszélj azzal.

2013. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Azt tudom, hogy a csajnak is összehordott dolgokat, hogy mindent ő csinál otthon... olyan dolgokat mondott neki,, hogy ő csinálta, amiket én végeztem el.. "


Pont ilyen volt nálunk is! Hetekig könyörögtem, hogy valamit, bármit csináljon, ha mást nem, a gyerekeket foglalja le amíg én megcsinálom a házimunkát, de semmi... Aztán egyszer nekifogott nagy nehezen, erre hallom, csörög a telefon, cicuka hívta... "Takarítok, vécépucolás, felmosás..tudod.." Majdnem üvölteni kezdtem, hogy ne állítsa be mintha ő lenne a házitündér.


16. és 21. válaszoló vagyok

2013. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én a 3 as vagyok.Tipikus a panaszkodás.

A férjem amit előadott rólam,nem tudom mi volt,de a nőnek az jött le, elnyomom szegénykét,én kergettem a karjaiba,és remete vagyok.

Ja, szegényke annyira el volt nyomva, hogy 2-3 napra elment horgászni a haverjával ,már az elejétől,én meg a gyerekekkel kínlódtam otthon..Azért lehettem remete, mert nem vágytam alkoholista haverok, rokonok közé...

Érdekes kettőnk közül pont ő az ,aki amúgy nehezen mozdul ki itthonról....


Ha a nő panaszkodott neki a párjáról, neki is mondani kellett valamit,hogy vigasztalhassák egymást...

2013. júl. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!