Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkre tenném az életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre tenném az életem, hogyha ezek után már nem válnék ugye? Egyáltalán kérdezzek rá vagy csak adjam be a válópert?

Figyelt kérdés

A férjemről kiderült, egy hónapja, hogy viszonyt kezdett az egyik kolleganőjével. Fél éve tartott már a viszony, amikor véletlenül rájöttem. Megbeszéltük.. kérte, hogy bocsássak meg, sosem fog többé előfordulni.. Megbocsátottam. A csajjal a fülem hallatára beszélt, hogy maximum köszönnek majd egymásnak ezentúl.

Ma találtam a telefonjában két visszaigazoló sms-t, hogy megkapta a férjem sms-t a csaj 1 hete...

Ezek szerint nincs vége a viszonynak...


2013. júl. 6. 14:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

ja hogy ugy belemerultel az anyaszerepbe hogy ot eelfelejtetted?

hat ez az egyik leggyakoribb ferelepesi ok

Szedd ossze magad es foglalkozz a ferjeddel!!

Min heti 3x szex seta vacsora osszebujas kozos program

2013. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondoltam, hogy biztosan ez az oka, hogy a gyerekek. Mint írtam a gyerekek mellett is minimum heti 3 szex megvolt.. Voltunk most mindenfelé, hogy hátha segít, de nem érzek rajta semmi változást.. A gyerekeket nagyon nem tudom hová rakni, mert 1 éves a kisebbik és nincs a közelben rokon, akire hagyhatnám.. meg még csak rövid ideig van el.. Tudod mit nem értek, ha a gyerekek a problémája, akkor miért mondogatta, hogy akar még egy gyereket tőlem.. Annyira nem lehetett rossz a helyzet, ha ezzel jött állandóan. Egy héten 3-4 szer elmondta.
2013. júl. 17. 09:23
 13/28 anonim ***** válasza:

Szia! 7-esed vagyok.

Szerintem ne rágódj a múlton,hogy mit miért mondott,mondjuk ha belegondolsz,akkor biztos Te is rájössz,vajon miért mondogatta az újabb gyereket....de ezen kár agyalni,ha már a megbocsátás útján szeretnél tovább haladni! Akkor tudom,bármennyire nehéz is,de a múltat Magad mögött kell hagyni és új fejezetet nyitnotok.

Arról hogy biztosított,hogy a jövőben mostmár tényleg nem fogja folytatni azt?

2013. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Megadta mindenhez a jelszavát, a céges dolgaihoz is. Írt a csajnak, hogy mindent megszakít vele, mert nem akar minket elveszíteni. Megkértem szóljon, ha bármikor felbukkan a csaj. Amikor a csaj keresi, mert azóta is hívogatja, akkor szól, hogy kereste, de nem veszi fel neki a telefont. Nem tudom mit tudna még tenni... Szeretnék megbocsájtani, de azt érzem, hogy még mindig nem őszinte, mert semmi változás nincs köztünk. Nem mond semmi őszintét nekem az érzéseivel kapcsolatban.
2013. júl. 17. 10:38
 15/28 anonim ***** válasza:
Újra 7.Teljesen át tudom érezni a helyzeted,Nálunk is ez van.
2013. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a helyzet.


Nekem a "mert állandóan a gyerekekkel vagy" kifogásban az nem tetszett, hogy egyrészt sokat segített anyukám, piciként is aludtak nála, szóval nem az az anya vagyok, aki ki sem engedi a gyerekeit a kezéből. Voltak a mamánál együtt a gyerkőcök, felváltva is, de könyörgöm, MI csináltuk a gyerekeket, ÉN voltam otthon GYED-en, most költöztessem őket anyámhoz és lőcsöljem rá???? Akkor nem kellett volna gyereket csinálni, ha zavarja, hogy ott vannak.

Zavarta az is, hogy már nem volt annyira körbeugrálva, mint előtte. Ja, előtte más dolgom sem volt, miután gyereket csináltunk, átrendeződnek a dolgok, ott a felelősség. Ahelyett, hogy felnőtt férfiként, felelősségteljes apaként viselkedett volna, megmaradt egy hisztis kamasznak.

Írták itt, hogy az anyának figyelni kell az apa igényeire is. Igen, így van. És miért nem tesszük hozzá, hogy az apának meg tekintettel kell lenni arra, hogy a gyermekvállalással az anya terhei megnövekedtek, és ahelyett, hogy elvárná, hogy őt körbetáncolja ugyanúgy, mint a gyerekek előtt, inkább besegítene, hogy a nőnek ne elegyen annyi munkája, és maradjon energiája nőnek, feleségnek lenni....

2013. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Egyet értek egyébként, de nálatok végül mi lett?
2013. júl. 17. 14:13
 18/28 anonim ***** válasza:
Újra 7. Egyértelmű,hogy elváltak. Ezek szerint Te is ezt akarod?
2013. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem akarok elválni, azért küzdök, hogy ne kelljen! Viszont azzal egyet kell értsek, hogy a férjemnek is tenni kell a változásért, nem csak nekem!
2013. júl. 17. 15:56
 20/28 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül gondolom, hogy elváltak egyébként...
2013. júl. 17. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!