Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Változni fog valaha, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változni fog valaha, vagy reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éves vagyunk házasok a férjemmel. A férjem 32 éves, de még mindig az anyjától függ. Eleinte anyóséknál laktunk, nem jöttünk ki jól. Ha főztem, az volt a baj, ha nem főztem az volt a baj. Ha kitakarítottam, nem jól csináltam, ha kivasaltam, mostam azzal volt a baj. Elegem lett ebből és elköltöztünk. Azt hittem, így jobb lesz. De most meg a férjem lépten nyomon ottvan. Ezzel nincs semmi probléma, csakhogy az anyós minden egyes alkalommal engem szid (ezt biztos forrásból tudom), de a férjem nem mer kállni mellettem. A férjem csendben hallgattja a mama mondandóját. Ha hazajön, akkor meg velem bunkó és nem szól hozzám rendesen. De ha én kiállok a férjem mellett, nem az lenne a fer, ha ő is kiállna mellettem? Egyszer már megomndtam neki, hogy ennyi, menyjen haza az anyucihoz. Akkor azt mondta, hogy nem, megváltozik. Egy hétig bírta. Ez kb. fél évvel ezelőtt volt. Most megint megelégeltem és megint hazaküldtem. Azt mondtam neki, el akarok válni, amit egyébként nem gondoltam komolyan. Azt ígéri, hogy mostmár tényleg megváltozik. Most 2 hétnél tartunk. Vajon ha megmondom neki, hogy nem is akarok vállni, megint a régi mama pici fia lesz?
2013. júl. 6. 19:38
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen, az lesz. A leírásod alapján egy kreténhez mentél feleségül. Ilyen a szerelem........
2013. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne változtass azon amit mondtál. Hagyd meg a hitében. De egyébként sztm az ilyen tipusú férfiak sajnos nem változnak. Egyébként miert megy az anyjához, mi az amit otthon nem kap meg?
2013. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy mindent megkap itthon. Az anyjához azért jár haza, mert eddig agglegény volt, soha nem volt senkije és megszokta, hogy a mama mindent a szájábarág.
2013. júl. 6. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mond neki! Várj, figyeld hogy viselkedik!

bár az sem megoldás, hogy válással kell fenyegetni egy férfit, hogy legyen rendes.

Én átgondolnám ezt a kapcsolatot.

2013. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!