Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzet lehetséges?...

Ilyen helyzet lehetséges? Működhet a barátnőmmel minden tovább, ha ezen valaha is túl leszek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm 5éve. Soha nem csaltam meg, nagyon szeretem. De 1éve beleszerettem egy másik nőbe. Küzdöttem ellene, mert tudom hogy a mostani barátnőm mellett van a helyem és iszonyatos lelkiismeret-furdalásom volt. De félév után beláttam, hogy nem megy, tényleg szerelmes vagyok, viszont a mostanit is szeretem. Sokat voltam a másik lánnyal, de a szexig nem jutottunk el, csak csókok voltak és egyszer ott aludtam. Azóta ennek vége lett, mert elhagyott. Szerinte túl nagy volt a korkülönbség. Ennek már 3hónapja és én ebbe belehalok. Persze senkivel nem tudom megosztani hogy mi a gondom, mert a barátnőmmel még mindig együtt vagyunk és sosem bántanám meg. Fel lehet ezt valahogy dolgozni? Nem hittem volna, hogy lehet két embert egyszerre szeretni. Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy nélküle kell leélnem az életemet. De a barátnőm nélkül sem tudom elképzelni. Úgy érzem az életemnél jobban szeretem mindkettőt.
2010. dec. 8. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy vettem észre, hogy ha sokáig vagy együtt valakivel, akkor kíváncsivá tesz az új. A régi barát/barátnő már "megszokott" és sok embernek igénye van valami ismeretlenre. Mert ugye az ismeretlen mindig izgalmas. A leírtakból könnyen lehet, hogy csak valami "újra" vágytál, valami izgalmat kerestél és ezt vetítetted ki erre a lányra, ezt érezted szerelemnek. Persze ezt nehéz megmondani így látatlanba.


Szerintem csináljatok valami szokatlant a barátnőddel, utazzatok el valahova együtt, keressetek valami új hobbit, próbáljátok ki az ejtőernyős ugrást, vagy akármi!


Remélem, minél előbb rendbe lesz minden!

2010. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
én is 2 embert szeretek egyszerre és nem tudok választani, nekem lassan 6 éve van barátom de mellete van egy barátom akivel tartom a kapcsolatot, nem volt még semmi de tudom, hogyha nem lenne a barátom akkor együtt lennék, nem tudok mit csinálni és nem tud megérteni senki, minden nap szenvedek
2010. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Én még ilyet nem hallottam,hogy valaki beleszeret másba ugy hogy otthon minden oké.

Itt van valami gáz csak te sem ismered be,meg senki aki azt állitja 2-őt szeret egyszerre,ugy hogy minden oké a párjával.

Ha van gerinced elmondod neki,hogy mi a helyzet,ha van esze elhagy.

2010. dec. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl kényelmes neked az 5 éves kapcsolatod? Sok idő és energia eddig eljutni, az idő nagyon nagy úr tud lenni egy kapcsolatban. Sok közös élmény, ismered őt is és a családját is és ez biztonságot ad, nincs erőd végigcsinálni a szakítással járó utat... általában ezek szoktak embereket meggyőzni, hogy maradjanak. Na meg persze az, hogy nem tudhatod, az új kapcsolatod milyen lesz, lehet ott már 1-2 év múlva éreznéd ugyanezt.
2010. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 5 éve voltam együtt a barátommal, nagyon szerettem és tökéletes volt a kapcsoaltunk, csak hiányzott az a lángolás, mint az elején, és elkezdtem levelezni egy sráccal, aokat chateltünk, párszor találkoztunk, és én beleszerettem...Ez ment fl évig majd a barátom rájött és kidobott...Nagyon szenvedek most mert rájöttem, hogy azt a másikat sosem szerettem igazán, csak az újdonság kellett, a fellángolás érzése, hogy ismét várhassam, hogy valaki ír, hív, a megismerkedés érzése...de valójában igazán mindig a barátomat szerettem, aki most mát nincs velem, és én nagyon szenvedek. :'( Ha rám hallgatsz, megpróbálsz újra beleszeretni a barátnődbe, és éltek tovább boldogan.
2010. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ismerek olyan fiút, aki 8 éve együtt van a barátnőjével, de évente kell neki a fellángolás és talál magának valakit, akibe éppen nagyon szerelmes, akkor hetekig megy a titkolózás, sms-ek, sunyiság... viszont mégis együtt vannak. Akkor ez mi? Én ehhez kicsi vagyok :)
2010. dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a barátnőd, nem fogadnálak vissza. Vagy nem is tud az egészről a szerencsétlen?


Én nem veszem be a dumádat a szeretetről meg hogy mellette a helyed, meg hogy nem bántanád meg. Szerinted a megcsalás (mert ez az a javából, akkor is, ha nem volt szex) nem megbántás, és belefér a szeretetbe? Lótúrót!

Közönségesen félsz attól, hogy repülsz, és 2 szék közül a pad alá esel.

2010. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy "véletlenül" nem lehet beleszeretni egy másik emberbe. Akkor kellett volna leállítanod magadat, amikor először megláttad a lányt és megtetszett. Távol kellett volna magadat tartanod tőle, ehelyett te "sokat voltál vele", és meg is lett az eredménye. Most edd szépen meg amit főztél magadnak...Fellángolás kellett, izgalom, hát most aztán izgulhatsz hogy ezek után szerencsétlen barátnőd meg ne tudja a piszkos kis dolgaidat.
2010. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem szakits a mostani barátnőddel, mert nem szereted szerintem egyáltalán!!!!!

ez önzés, amit te csinálsz..csak azt nézed, hogy neked mi a jó!!!

28N

2010. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!