Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Külföldőn dolgozó férj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldőn dolgozó férj a házasság végét jelentheti?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, valószínűleg pont a családjáért dolgozik. Ismerettségi körben legalábbis így van. Persze ettől még lehet a te esetedben másképp.
2013. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb jovedelmet inkabb, hiszen ez lenne a lenyege a kulfoldi munka vallasnak.
2013. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

nálam a végét jelentette,2 év kellett,hogy beismerje,kinn megcsalt....

:(

2013. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretik egymást, akkor nem. Az én párom kamionos, 5-6 hétig van úton. Utána itthon csak egy hete. Mégis jó a kapcsolatunk már 8 éve.

A sógornőm férje külföldön dolgozik, a feleség itthon van a 3 gyerekkel. Csak 6 hetenként jön haza az apuka, és minden OKÉ náluk is.

2013. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Atika válasza:
miért jelentenné a házzasság végét? te otthon takarítasz várod a pénzt a férj meg dolgozik és néha jót szórakozik a csajokkal. szerintem ez működhet
2013. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha szeretik egymást akkor nem..
2013. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én otthon takaritok ? Erről szó sincs,sőt én vagyok jóideje a család fenntartó ,tőbb műszakban robotolok ,ez nem fog változni .
2013. júl. 8. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:

hónapja költöztunk haza kulfoldrol a fiammal, ferjem kint maradt meg dolgozni amig munka van addig maard, 3 honapig voltunk tavol s most megint 2-3 honapig nem fogjuk latni. egy hetet voltunk most egyutt angliaban es 1 hetet magyarorszagon.

nalunk nem valtozott semmi en is dolgozom,de o a csaladfentartó.hazat szeretnenk venni az o fizetéséből plusz lakaskasszabol.

a kapcsolatunk nem valtozott sőt inkabb megerősodott .

ugyanugy szeretjuk egymast mint eddig

2013. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem apukám 20 éve dolgozik Linzben, minden hétvégén hazajön, már csak a nyugdíj miatt van kint. A szüleim házasságán inkább javított, mint rontott, mert nagyon szeretnek vitatkozni, és így csak skype-on napi 1 órában csinálják :) Én nem bírnám ki a férjem nélkül, de a szüleim mások, nekik így jó. Azt nem tudom akkor mi lesz, ha apám végleg hazajön, félő, hogy az őrületbe kergetik egymást, de majd megoldják, mert a szeretet meg talán a szerelem is megvan így 40 év után is köztük.
2013. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok, nekem apum dolgozik külföldön kb 3-4 éve. volt egy nagy konfliktus kb másfél év kint dolgozás után a szüleim között, majdnem elváltak, de mivel nagyon szerették/szeretik egymást, megoldották. szóval nem jelenti a végét, csak erősíti a kapcsolatot :) (leszólást nem kérek hogy 14 évesen mit pofázok itt egy felnőtt házas embernek, mivel az egész előttem zajlott, a szemtanúja voltam az végig..)
2013. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!