Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a házassági szerződésről?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, én nem akarok állást foglalni, de nem értem a mocskolódást, ami ezzel kapcsolatban folyik...

2013. júl. 5. 17:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
58%
Kötelezővé tenném.
2013. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
46%
Pedig ez egy remek provokatív kérdés, nézd meg az első válaszolót, milyen agresszív véleményt fogalmazott meg, itt mindjárt elszabadul a pokol és a billentyűzet...
2013. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
42%
Nem értek vele egyet, aki már ekkor a válásra készül, az utána minek mondja ki hogy jóba-rosszban?
2013. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%

Én is kötelezővé tenném!


(És ez nem egy agresszív vélemény!:))

2013. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
47%
Ketteske! Mi is volt ebben az agresszív? Kérdés volt, én válaszoltam, ennyi.
2013. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok konfliktust ezzel a kérdéssel, légyszi, ne essetek egymásnak, nyilván mindenkinek más a véleménye, tartsuk tiszteletben, és ne akarjunk meggyőzni mindenkit a saját igazunkról!
2013. júl. 5. 17:06
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Mi mindketten csórók voltunk, amikor összekerültünk, úgyhogy fel se merült. Szerintem ez csak olyannak jut eszébe, aki attól fél, hogy elválik, és már van egy vállalkozása, vagy egy szép ingatlana, drága autója, stb. Lehet, hogy nálunk is máshogy alakult volna, ha lett volna, de nem volt.
2013. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
61%
Én is kötelezővé tenném.
2013. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is az lenne a legjobb ha kötelező lenne!
2013. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg jó lenne ha kötelező lenne! Remélem bevezetik előbb-utóbb!

Mondjuk én amúgy se nősülnek szerződés nélkül! Az általam megteremtett értéket nem vagyok hajlandó megosztani egy olyan növel aki elválik tőlem!

2013. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!