Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Értéktelen a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értéktelen a feleségem?

Figyelt kérdés

A felesegem chatelt az egyik ismerosommel. Erotikus e-mailek meg chat. Szerintem bele is szeretett. Es megtudtam.

Ez olyan 8-10 honapja volt. Egybol befejezte. Ezzel nincs is gond.


Amivel gond van, hogy mar nem latom olyan "értékesnek"... Fogom en meg ot újra értékesnek látni? Mintha naprol-napra ki szeretnek belole... Az egyuttletekhez sincs kedvem.



2013. júl. 10. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Ő tesz érte, hogy újra értékeld? Igyekszik a kedvedben járni?


És az nem lehet, hogy ő már előtte is úgy érezte, hogy nem értékeled, és pont ezért kereste máshol ezt?

2013. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Hogy tartanád azt a nőt értékesnek akit szeretsz/szerettél, de ő meg erotikis emaileket küld az ismerősödnek? Sehogy. Ha ugyan ugy szeretne Téged akkor veled/neked kelletné magát nem másnak.

Beszéltél vele erről?mit mondott miért csinálta?

Szerintem már nem fogsz másként tekinteni rá, keress mást, aki megérdemli hogy szeresd.

2013. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

A feleséged hibázott, az egyértelmű. Jogosna hibáztatod, mert veled kellett volna megbeszélnie, hogy mi hiányzik neki a kapcsolatotokból, s nem másnál keresgélni azt.


Valamit viszont mégiscsak kellene kezdenetek a házasságotokkal. Leültetek azóta megbeszélni, hogy mit keresett az ismerősödben, amit otthon nem kapott meg? Mondjuk bókokra vagyott, szexinek akarta érezni magát, vagy szimplán csak unatkozott, mert nagyon nem mindegy... Azt lássátok be mindketten, hogy a házasság nem magától működik, vannak hullámvölgyek és olyankor nagyon keményen kell dolgozni, hogy kikerüljetek belőle. Ha már "lenyelted a békát" a csetelés miatt, akkor ne ezzel a "passzív-agresszív" viselkedéssel büntesd az asszonyt.

2013. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Úgy tűnik erősen birtokló típus vagy,úgyhogy szerintem ebből válás lesz.


Ezt a hülye jelzőt sem értem,hogy "értékes",nem tárgy a feleséged,hanem ember,akinek érzései vannak és kíváncsisága.

2013. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Tulajdonképpen nem csalt meg. Mindenki hibázhat... ez emberi dolog. Meg is lehet bocsátani... 1x... nem többször!


Mikor még csak jársz valakivel, és valami nem tetszik, könnyű azt mondani, hogy akkor viszont látásra. Szerintem ha már egy kapcsolat eljut a házasságig, akkor ott már meg kell próbálni megbeszélni a problémákat.

2013. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Még nem nyeltem le a bekat. Sot! Mivel megprobaltuk osszerakni magunkat, ezert derultek meg ki mas "bekak" is. Nem megcsalas de hazugsag. Illetve el nem mondas a reszerol.


Es most fogalmam sincs, hogy kivel elek egyutt. Nem merek titkokat neki elmondani. Ugy tartom a tavolsagot. Nem merem belevonni penzugyekbe.


Igen. Talan birtoklo vagyok, de 1000 szazalek, hogy az atlagnal jobb ferj es apuka vagyok.


"Nem erezte nonek magat. Meg, hogy akkor o mar csak velem lehet egyutt az agyban egesz eleteben." Ezek voltak az indokok. De ugye ezt csak utana mondta. Nem elore. "Meg hogy ez csak ugy jott. Es ha nem tudom, akkor biztos nem is bant."


De szerintem inkabb az, hogy nem tartja magat jo nonek es (allando vagy néhai) bizonyitasi kenyszere van. Pedig tok szep no. Eros 8 pont.


Eleg sikeres vagyok. Talan ez is bantotta. Pedig nelkule nem ertem volna el ennyit. O MOST szeretne javitani. Csak ugy bennem torik/tort meg valami.

Most egyelore jo ferj vagyok. Illetve azt jatszom el. Elmegyunk mindenhova, nem nyaggatom. Faradt vagyok a veszekedeshez is. Belul kezdem feladni... Vagy talan mar fel is adtam. Nem tudom.


Inkabb az bant asszem, hogy meg lettem alazva. Es ezzel fel lett egy kerdes adva, hogy valojaban "en mennyit erek"? Hogy benyelem-e vagy kilepek a hazassagbol? Tehat lehet, hogy nem is az ovet, hanem inkabb a sajat ertekemet keresgetem. Nem tudom...


Egyre inkabb gondolkodom azon, hogy kimegyek USA-ba melozni. Egyedul a hazassag lezarasa utan. Attol nem felek, hogy nem lenne masik nom. Regen is sok volt. Attol viszont inkabb, hogy kiben bizhatok meg még egyszer ennyire? Erdekes, hogy sok baratnom volt, de osszesen 3-nak mondtam ki, hogy "szeretem".


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__45..

2013. júl. 10. 17:42
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

és a kisgyerek az mindegy? őt csak úgy itthagyod?

aláírom, hogy a feleségednél nem stimmel valami, de nálad sem.

2013. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem túlságosan a külvilág látszatnormáinak élsz,egy maximalizmusra törekvő életet próbálsz megvalósítani.


Emiatt nem veszed észre mások érzéseit szerintem és mivel nagyon maximalista vagy,mindent a saját egod támadásának veszel fel.

Ezért nem tudod elképzelni,hogy tényleg önbizalom hiányos és kellett neki egy kis udvarlás mástól

és nem téged akart lealacsonyítani,ahogy érzed.38/N

2013. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

utolsó, milyen választ várjon az ember egy nőtől???

akkor szerinted az teljesen természetes, ha egy nő lép félre, mert biztos a hülye férje nem szerette őt eléggé, igaz?


Kérdező, hacsak valami olyasmit nem tesz a feleséged, amiért újra meg tudod szeretni, és látod rajta, hogy megbánta.

Sajnos kevés esély van rá.

2013. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze, menj csak Amerikába, egyedül, a gyerekkel ne is törődj, hisz ő csak egy gyerek...

Nőd meg lehet még sok...biztos az ilyen h@lye felfogású agyadból van elege a feleségednek, hogy érzi, bármikor pótolható!

2013. júl. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!