Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem . Tt egy Pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem . Tt egy Pasival az egyik ebédünkön?

Figyelt kérdés

Baráti ebéden voltunk és a feleségem ránézett egy másik Pasira. Össze is nevettek. Ráadásul a jelenlétemben. Aztán nekem el kellett mennem az ebédro"l és utána döbbenten hallottam vissza, hogy együtt kimentek a mosdóba.


A feleségem azt mondja, hogy nem történt semmi. De én nem tudom, mit csináltak és azt sem tudom, hogy én mit csináljak? El kellene válnom?



2013. jún. 26. 16:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
"A feleségem ...tt egy pasival az egyik ebédünkön."
2013. jún. 26. 16:21
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Válni? Mert ránézett egy másik pasira? Össze nevettek?

Ugyan már! Ne legyél ilyen gyepes.

Legközelebb a postásnak sem köszönhet? Veled van baj.

Együtt mentek a mosdóba? Külön van a női, férfi....

Visszahallottad: Nem hallottál még sz.rkeverő emberekről?

2013. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent,hogy a feleségem ...tt egy pasival?
2013. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
teniszezett
2013. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"...a feleségem ránézett egy másik Pasira. Össze is nevettek. Ráadásul a jelenlétemben." "..együtt kimentek a mosdóba."


Ez tényleg felháborító. Igazad van, már most rohanj egy ügyvédhez és add be a válópert. A keresetbe azért írjátok be mindenképpen, hogy ez a válóok. A bíróságokon is szeretnek röhögni.

2013. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire sem bízol meg benne minek vetted el?


gondolkozz el ezen egy kicsit...illetve miért kell másokra hallgatni?


ha egész éjszakára beszorulnék egy férfival egy liftbe, a férjem alapból tudná hogy nem történt köztünk semmi, még csak meg sem kellene kérdeznie.


bizalmatlan vagy...ennek nem lesz jó vége.


27/N

2013. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
pff nem elég,hogy ránézett még össze is vihogtak.Még jó szegény embert nem csaptad le mert jól érezték magukat.Savanyu egy pali lehetsz.Szerintem az asszonynak kéne el válni de minél előbb tőled.
2013. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged Tt egy Pasival? Ráadásul két t-vel? Tt? Még hogy Tt???? Azonnal add be a válópert! Ez nem mehet így tovább! Felháborító!
2013. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A .Tt még nem olyan vészes. A .tTt már durvább lenne, a .TtTt az meg, na az kész katasztrófa.
2013. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A hugom meselte. Benne azert elegge megnizom.


A cimet modositja az oldal. Az eredeti igy nezett ki:

"A feleségem ...tt egy Pasival az egyik ebédünkön?"


Orulok, hogy ez mindenkinek ilyen vicces.

2013. jún. 27. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!