Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem folyton azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem folyton azzal nyaggat, hogy érzéketlen vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sose szerettem kimutatni az érzéseimet, ritkán beszélek róluk és lelkileg elég kemény vagyok, nagyon kevés dolog hat meg. Nem szoktam csak úgy bújni, nyálaskodni és ez zavarja a feleségemet. Szoktam éreztetni vele, hogy szeretem de nem viszem túlzásba, azt hiszem ez hiányzik neki. Én viszont nem tudok úgy viselkedni ahogy ő akarja mert rosszul érezném magam úgy. Mit tegyek?
2013. jún. 29. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha nincs még gyerek, akkor válj el. Az lesz a legjobb.
2013. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Székely bácsi ül a teraszon a feleségével, pipázgat és nézi a teheneit. Egyszer csak megszólal az asszony:

- Te, Józsi! Már 40 éve házasok vagyunk, mér' nem mondod soha, hogy szeretsz?

Székely bácsi beleszív a pipájába, komótosan kifújja a füstöt, majd megszólal.

- Egyszer mondtam, majd ha változik szólok.

2013. jún. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

:DD


Nem válok el.

2013. jún. 29. 08:18
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Gyáva vagy.
2013. jún. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Ezt nem ertem. Eskuvo elott ez nem derult ki? Hogy nem egyforman szerettek?

Ha eddig sem igy viselkedtel, akkor most mi valtozott?

Ha nem valtozol, o fog elvalni.

2013. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Esküvő előtt is ilyen voltam, sőt mindig ilyen voltam. Semmi nem változott mert még mindig nagyon szeretem (talán jobban is) csak nem mondom neki sokszor, hogy szeretem meg nem puszilgatom egész nap össze-vissza.
2013. jún. 29. 09:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lelkileg kemény vagy? Szerintem pont az a lelki keménység jele, hogy meg mersz nyílni mások előtt. Megmutatod, hogy sebezhető vagy, ember. Nem kell mindenkivel nyalakodnod, de a feleségednek megmutathatnád, mi van belül.
2013. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nőként mondom. Napi 10 másodpercet bírj ki három alkalommal, úgy, hogy megöleled, és puszilgatod kicsit, nyakába bújsz. Nincs abban semmi férfiatlan, de a feleséged ragyogni fog. És légy szíves, ne számold a másodperceket. Majd rájössz, neked is milyen jól esik!
2013. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Te legalább eljutottál addig, hogy tenni akarsz valamit. Egyetértek a 9-es nőtársammal. Nem kell 10 percenként szerelmet vallani, és egész nap nyálaskodni, de már az is sokat jelent nekünk, ha mellettünk elhaladva néha finoman megsimít a kedves. Kar, hát...fenék :-)

És valóban rosszul éreznéd magad, ha olykor-olykor hátulról átölelnéd a feleségedet?

2013. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van benned egy blokk, amit fel kellene oldani, mert hátráltat abban, hogy kifejezd az érzelmeidet! Totál megértelek, én is hasonlóképpen vagyok, néha erőltetni kell picit a dolgokat, kis lépésenként :) Idővel rájössz, hogy nem is olyan nehéz ez, és neked is jót tesz! Én nem hinném, hogy érzéketlen lennél, csak gondot okoz kifejezni, de meglehet tanuolni, és érdemes, magad miatt is! :)
2013. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!