Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elengednétek a féjeteket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a féjeteket a Balaton Soundra (vagy bármelyik másik fesztiválra), miközben otthon vagytok a 2 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 00:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
36%
en kicsapnam a hisztit,lelkiismeretfurdalast keltenek benne es ha akkor is elakar menni hat mennyen
2013. júl. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
48%
Biztos, hogy nem!!!
2013. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
65%
Nem! Nah ne már! 2 hos kicsivel? En átéltem milyen ilyenkor egyedül maradni a babaval /bár nem ilyen okból kifolyólag/ es meg egyszer nem tenném, ha csak nem muszáj, pl. : mert férjem dolgozik! Dehogy a barátaival elmenjen így szórakozni, biztos, hogy nem engednem!
2013. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Akkor mostmár értem, miért néztek rám úgy, mint egy földönkívülire, amikor szóba jött, hogy a férjem szerda óta Zamárdiban van. Volt, aki még azt is megkérdezte, hogy miért nem válok el. Ezek szerint csodabogarak vagyunk, amiért ez nálunk semmi felfordulást nem okozott.
2013. júl. 13. 02:28
 5/42 anonim ***** válasza:
68%
neki is kell a pihi, nem szeretem korlátozni a páromat. addig legalább átjönne édesanyám és unokázna egy nagyot :) egy hosszabb hétvége még nem a világ, évente 1x belefér. azon sokkal jobban meg lennék borulva, ha minden héten csak a haverozás menne, és hajnalban találna haza.
2013. júl. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
44%
Sztem alapbol nincs semmi keresnivaloja egy családos apukának egy ilyen helyen.
2013. júl. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
52%
#6 - miért?
2013. júl. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk az "elengedés" fel sem merülne. Ha menni szeretne, menjen. Azzal, h vki családos ember lett, még nem kell lemondania a szórakozásról. Én sem szeretem, ha korlátoznak, nem tenném én sem.
2013. júl. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, most még itt büszkélkedsz, hogy ti milyen lazák vagytok...aztán nemsokára, pár év múlva itt sírsz, hogy rád marad minden, mert a férjed úgy viselkedik, mint egy független ember...
2013. júl. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
66%
Igen, elengedném, már ha ez elengedés kérdése, mert szerintem nem az... Jót tesz ez mindenkinek, ha a férj kimozdulhat.
2013. júl. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!