Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meddig lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehet ezt még így csinálni, hogy a férjem éjjel dolgzik én meg otthon vagyok a 1.5 éves gyerekünkkel 1 szobában?

Figyelt kérdés
Sajnos a férjemnek fél éve megszünt a munkahelye most csak egy éjjeli takarítói állást kapott.Este 6-tól reggel 6-ig dolgozik,minden nap csak szombatól vasánapra virradó éjjel nem.Egy 28 nm-es panelben lakunk,és rengeteget veszekszünk,mert én nem tudom megmagyarázni a kicsinek,hogy egész nap üljön vigyázba mert az Apának aludni kell.Nem vele egész nap az utcán a kispadon...Olyan hely meg nincs ahová napi redszerességgel el tudnánk menni(mindkét szülő messze lakik) félek,rámegy a házasságunk,amúgy a házaséletünk is egyenlő emiatt a nullával...Már idegroncsok vagyunk mindketten.Nem tudom mit tegyek:-(

2013. jún. 17. 18:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ez öröklakás?Nem tudtok valami nagyobb lakásba költözni?
2013. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked van munkahelyed ahova visszamehetsz dolgozni, és a helyedben visszamennék.

A babát be kellene adni bölcsibe, eleinte csak kis időkre, az apuka meg menjen el gyedre, ha elég régóta megvan ez a munkahelye.

Ha neked nappali volt a munkahelyed, akkor ő is együtt tud lenni a kicsivel, és ti is esténként együtt alhattok.


Gondolom nehéz meglépnie ezt egy anyának, de nektek háromótoknak kell egy családnak lenni, és így nem tudtok.

2013. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs nekem se munkám,mondták ahol dolgozom,hogy "nem várnak vissza".Keresek,de mindenhol elutasítanak,ha megahllják,hogy kisgyerek:(

Nagyobb lakásba költözni nincs pénzük sajnos...:(

2013. jún. 17. 18:21
 4/25 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet, sajnos a nyáron ki kell húzni valahogy (hacsak a férjed nem kap nappalos állást). Talán valami napirend segítene, pl. minden nap ugyanakkor elmentek otthonról, alvásidőre hazamentek.

Ősztől pedig a gyerkőcöt bölcsibe kellene beadni (ha van lehetőséged), mert ha a párodnak nem lesz más lehetősége, akkor tényleg teljesen kikészültök. Nyáron még sétálgathatsz a gyerekkel, de esőben-hóban nem ülhettek a padon.

2013. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Külföld. Minél előbb, mielőtt tényleg gallyra megy a házasságod.
2013. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Úgy tűnik náálatok is minden adott volt a felelősségteljes gyerekvállaláshoz...
2013. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
UtolsóIigen minden adott volt!A férjemnek volt normálisan fizető állása nekem is.Én 30 voltam amikor a pici született ő 38 mégis mire kellett volna várnunk a lottó 5-re?!?
2013. jún. 17. 19:20
 8/25 A kérdező kommentje:
Bölcsibe elutasítanak,nincs hely...:(
2013. jún. 17. 19:22
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
Meg a 28 nm... 28 nm-re egy macskát sem vállanék be. De ha már így van, miért nem mész haza édesanyádékhoz, legalább a nyárra. Másképp ezt úgysem lehet megoldani.
2013. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Mert Anyámék is 50nm-en laknak 5-en 2 szobában(tesóm elvált,és hazament 2 gyerekkel).Gondolom te is belátod,hogy nem hányoznánk oda 6-7.nek...

A 28nm-re macskát se vállalnék-ra inkább nem mondok semmit.Nem mindenki milliomos...És természetesen úgy terveztünk veszünk nagyobbat,de jelen helyzetben nem merjük költségekbe verni magunkat.

2013. jún. 17. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!