Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hölgyek! Antialkoholista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Antialkoholista vagyok, de szinte minden nap eljárok a kocsmába este, a társasággal, barátokkal való találkozás miatt. Hogyan tolerálnátok ezt?

Figyelt kérdés
Ha ott vagyok, mindig csak üdítőt iszok, alkohol kizárt. Viszont ott vannak a barátaim, kollegáim. Szeretem velük eltölteni az időt, jókat beszélgetni, hülyéskedni.A család rovására nem megy, velük is sokat vagyok. A nejem viszont még néha ezért is hisztizik emiatt. Ti hogy állnátok a dologhoz? 27/F
2013. júl. 15. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Két kezem összetenném ha ilyen pasim lenne! Nehéz olyat találni aki antialkoholista és elfogadja, hogy a másik sem iszik. Olyat kérni meg önzőség lenne, hogy egyáltalán ne igyon, ha ő szeretne... Én magam is az vagyok mégis szoktam olyanok között lenni akik isznak, ebben nekem semmi furcsa nincs, hisz egyáltalán nem vágyok rá, ezért nincs esélye, hogy "elcsábuljak".
2013. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Én a férjemmel 19 éve vagyok együtt, de még egy pohár sört sem láttam meginni soha. Egyszerűen nem kell neki, nem szereti, se egy deci bort, semmit.Sokan nem hiszik el, pedig így van.

A nejed örüljön neki, én is ezt teszem, nem hogy még óbégassak.

2013. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minden nő másmilyen. Nekem pl. nem lenne ezzel semmi bajom, ha tényleg sokat vagy a családdal és kettesben a feleségeddel is, és be is segítesz a házimunkákba, ha a feleséged is dolgozik. De lehet, hogy ő még több törődést igényel.
2013. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért az nem igazán lenne elfogadható, hogy MINDEN ESTE elmégy a haverokkal, függetlenül attól, hogy iszol-e alkoholt. (Alkohollal teljesen kizárt lenne, hogy eltürjem). De szerintem hetente max. KÉT este még belefér, a család ennél fontosabb kellene, hogy legyen.
2013. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha az a kocsma nem egy lebuj, és nem putris-kocsma szagúan jössz onnan haza, akkor nekem nem lenne vele bajom. Férjem is naponta eljár a haverokkal, igaz, inkább kávézóba és ő sem iszik alkoholt sosem. És úgy választja meg az időpontot, hogy ne a családdal töltött idő rovására menjen. Sosem szólok neki érte emiatt!
2013. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Népszerűtlen leszek a véleményemmel, de szinte minden nap eljárni igenis túlzás. Ez független attól, hogy iszol-e.


A feleséged is el tud járni szinte minden nap, ha szeretne? Biztosítod számára a lehetőséget?

2013. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de tökmindegy hogy miért nem vagy otthon, ha nem vagy otthon. Neked családod van, ezt választottad. a napi szinten kocsmába járás az enyhén szólva is kiveri a biztosítékot nálam legalábbis.A feleségednek tökre igaza van.
2013. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az tök jó, hogy antialkoholista vagy, és az se gond, hogy eljárkálsz a kocsmába a társaság miatt, de a mindennapossággal viszont annál nagyobb gond van. Én sem tolerálnám.
2013. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy kólát iszol, vagy sört, hanem, hogy minden áldott nap lemész. Ha a feleséged is minden nap elmenne otthonról, ki lenne a gyerekekkel? Nem értem, ilyen hozzáállással minek vannak együtt emberek. Nekem a párom egyben a legjobb barátom is, nincs szükségünk arra, hogy minden nap kocsmázzunk a haverokkal, elmegyünk együtt sétálni, beszélgetünk, és teljes az életünk. Szerintem rettentően éretlenül viselkedsz...
2013. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy töltesz sok időt a családoddal, ha minden este a kocsmában ülsz a haverokkal? Tudod egy család életében pont az este a fontos, amikor mindenki otthon van, túl van a napon, és általuk töltődik fel. Hiába vagy otthon pl. egész délután. Az nem ugyanaz!

Mi azért várjuk az estét, mert akkor már nem kell mással törődnünk, csak egymással.

2013. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!