Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel tudnám megleckéztetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám megleckéztetni a barátomat?

Figyelt kérdés
Tegnap úgy volt, hogy este átfut pár puszira meg beszélgetni mert 2 napja nem láttuk egymást de lemondta mivel hogy tanulnia kellett....Ma nála alszok gondoltam d.u valamikor majd találkozunk elmegyünk valahova, de kitalálta hogy az egyik haverjával találkozik és csak 9kor találkozzunk. Picit kiakadtam főleg hogy meghúzták abból a tantárgyból amire előző este annyit tanult.... Ha nála alszom ma este mivel tudnám megleckéztetni? vagy éreztetni vele hogy fájt? elmondjam neki hogy bánt hogy elhanyagol?

2012. jún. 13. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert nem mindegy ám! 2 nap meg nem a világ vége!
2012. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17
2012. jún. 13. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Hiányozni fog a leckéztetésed, mint a vasorrú bábának az ipari mágnes.

Mit tanul a barátod?

Szerintem van elég baja a bukott vizsga miatt elég, ennyire szubjektív ne legyél.

2012. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amikor majd ő akar veled találkozni, te mond le, aztán megint. pont úgy ahogy és ahányszor ő.
2012. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
magadat kéne megleckéztetned és felnőnöd. nem körülötted forog a világ!
2015. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!