Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a feleségem elvárja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleségem elvárja, hogy segítsek a házimunkában, akkor én is elvárhatom, hogy például cserélje le az olajat az autóban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/136 anonim ***** válasza:
91%

Olajat lecserélni évente max 2 óra.

Házimunka hetente 10 óra.


hol az egyensúly?

2013. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/136 anonim ***** válasza:
32%

Jogos kérdés. Igen. Ha arra hivatkozik, hogy te is koszítasz, takaríts, mondhatod, hogy ő is használja a kocsit, szóvaa ő is beszállhat.


Nő vagyok.

2013. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/136 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, de elég hülye példát hoztál fel (olaj). Már nem azért, te is ott élsz a minimum, hogy kiveszed valamiből a részed. Pl ha mos te kiteregeted a ruhát stb... nem nagy dolog%

De gondolom te elvárod, hogy friss étel legyen és a feleséged toppon legyen, közbe te semmit nem teszel meg érte!!!

2013. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/136 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem igazad van. Nálunk pl. mindig én viszem szervizbe a kocsit, olyankor lecserélik az olajat is.
2013. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/136 anonim ***** válasza:
61%

"feleséged toppon legyen"


Miért egy férfinek nem kell topon lennie?

2013. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/136 anonim ***** válasza:
94%

Azért az olajcsere nem olyan gyakori dolog.

De ha a kertben mindent megcsinálsz, és napi szinten csinálod pl a kertet vagy látsz el állatokat, akkor jogos, hogy övé a benti tiéd a kinti munka.

De ha nincs kertetek, vagy nincs ilyen munka, akkor nyugodtan te is csinálhatsz valamit, mert bent sok a munka: főzés, mosás, takarítás, bevásárlás stb.

Nem 10 perc naponta.

2013. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/136 A kérdező kommentje:
Az olajat csak példának írtam, lehetne sok mást is felsorolni. Ő is kiveszi a részét az autóból, és elvárja, hogy minden rendben legyen vele, akkor most én is mondjam, hogy akkor tegyen érte?
2013. júl. 16. 12:12
 8/136 anonim ***** válasza:
92%

"Ő is kiveszi a részét az autóból, és elvárja, hogy minden rendben legyen vele, akkor most én is mondjam, hogy akkor tegyen érte?"


Na most mi van akkor? Ha kiveszi a részét akkor mit akarsz....

2013. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/136 anonim ***** válasza:
88%
Saját becslésed szerint hány orát dolgozol a közös dolgok megoldásában és hány orát a feleséged? (Ha van gyereketek annak ellátását is vedd figyelembe!)
2013. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/136 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom, a kérdező arra gondolt, hogy ő is használja a kocsit.
2013. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!