Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összejöttetek újra a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttetek újra a volt férjetekkel, feleségetekkel? Sikerült rendbe hozni az elromlott dolgokat? Volt pozitív változás?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 10:03
1 2
 1/13 KZitus válasza:
29%

Szia


Nem mentünk széjjel, de be volt adva a válásunk, szinte a tárgyalás előtt, utolsó pillanatban beszéltünk egymással, hogy még egyszer megpróbáljuk.

Megszületett a második gyermekünk, de sajnos nem nagyon működött a házasságunk. Már nem akartam elválni, mert már nem a saját érdekemet, a gyermekek érdekeit tartottam szem előtt. Nekik szükségük volt mindkettőnkre.

A Bibliából közben megtanultam a feleség szerepét a családban és ez erőt adott ahhoz, hogy lemondjak sok-sok mindenről. Ma már örülök, hogy így döntöttem, mert sokkal többet veszítettem volna(most hátranézve az évtizedekre) mint amennyit nyerhettem volna.


Az, hogy a gyermekünk a főiskola befejezése után(ott látta mennyi hátránya van az osztálytársainak ilyen helyzetben, megköszönte mindkettőnknek, hogy nem kellet csonka családban fölnőnie - mindent feledtetett velem.

Adja a jó Isten élje át minden feleség ezt az érzést. Volt oka, volt miért tűrni.


Üdvözlettel: Zita

2013. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Jesszus.. :))))))
2013. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
úristen...bibiliából megtanultam..na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..én meg azt tanultam ami egyszer nem működik nem szabad erőltetni....
2013. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jaj neee! Ne cikizzetek légyszi az első valaszolot! Oszineten elmondta a történetét, es ez "régen" tényleg működött... A lánya főiskolás... DE sajnos ez az alázatos hozzáállás a mai hazassagokra nem mindig jellemző. Ami nem feltétlenül baj! Sztorikat szeretnék, nem vitát :) szetmenoben van a hazassagom, es érdekelne, hogy varhatok-e pozitív változást!
2013. júl. 18. 11:01
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
A Bibliából közben megtanultam a feleség szerepét...na mi ezen buktunk ki, nem azon, hogy megmentette a házasságát! :))
2013. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Én viszont nem voltam hajlandó feláldozni az egyetlen életemet, mert úgy gondolom, hogy egy gyereknek akkor tudok boldogságot átadni, ha az anya is boldog. Nekünk a válás után jobb lett a családi életünk, nem bántam meg.
2013. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen a mi hazassagunk tonkrement es 25 evig kulon voltunk.

Sajnos nevetni fogtok de nekunk is a hit segitett rendbehozni ujra a hazassagunkat.

Mi ujra osszehazasodtunk es gyakorlo keresztenyek lettunk es igen hagyomantos ferfi es noi szerepek feladatok azok amtol rendbe van a hazassagunk.

Most megtanultuk barmi gond van mi ketten isten segitsegevel eros var vagyunk egy ember ket test

2013. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7:"es igen hagyomantos ferfi es noi szerepek feladatok azok amtol rendbe van a hazassagunk. "


Szerintem meg attól, hogy az egyik fél (jelen esetben a feleség) kussol és tűr. Köszönöm szépen, ilyen kapcsolatból nem kérek.

2013. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak nem azt hiszed a hagyomanyos no szerep a kss es tures?

Ket diplomas vilagot bejart jol kereso no vagyok tobb nyelvet beszelek.

Szerinted turnem a ferfi uralmat?

Egymas tisztelete a legfntosabb es az hogy a masik reszed igy ha haragszol ra magadra haragszol.

Nagyon keveset tudnak az emberek a hivo hazassagrol de eloitelet az van boven.

Hagyomanyossan a ferj a csalad feje ez azt jelenti barmiben donteni kell soha nem teszem nelkule ove az utolso szo a kulvilag fele tisztelettel beszelek rola ugy ahogy kegerdemli ferfikent kezelem ot.

Cserebe o tenyeren hordoz szeret es ragaszkodik hozzam.

Meghallgat es szeretetbol egyezkedunk segit a haztartasban termeszetessen.

2013. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
61%
Szia! Mi 12 évig voltunk együtt a férjemmel. Többször megpróbáltuk megbeszélni a dolgokat, egy darabig utána működött, aztán minden ugyanolyan lett, mint a megbeszélés előtt. Két gyermekünk van, akik a válásnál 3 és 6 évesek voltak. Nem bántam meg, bár akkor sokat őrlődtem. Azóta nekem van egy új férjem aki nagyon boldoggá tesz és imádja a gyerekeket, s a volt férjemmel is jobb lett a kapcsolatunk, barátok vagyunk. A gyerekek nem szenvednek hiányt semmiben, szerintem boldogabbak, hogy nem a veszekedéseket hallgatják, hanem mindkét szülőjük nyugodt és boldog.
2013. júl. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!