Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Komolyan vannak olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vannak olyan nők, akik szexmegvonással büntetik a férjüket? Előfordul ez fordított esetben is, hogy a férfi "bünteti" a nőt? Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ.

Ha tényleg csak büntetés valami miatt, akkor hlyeség.

Viszont ha megbántotta az egyik fél a másikat, akkor szerintem normális.


Amikor a párom megbánt, nekem sincs kedvem szexelni vele (ne kis dolgokra gondoljatok).

2013. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
El tudom képzelni, hogy vannak olyan hülyék akik megpróbálkoznak vele, kb annyi lesz az eredménye, hogy majd máshol keresi a szexet a férfi, szóval remek öngól.
2013. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Én ismerek egy volt párt, ahol a nő az utolsó években nem szexelt a párjával. Szexmegvonásként indult a dolog, majd teljes szexmentes élet lett a vége. A nő ettől várta a kapcsolat javulását. Természetesen szétmentek, mert a férfi beleszeretett másba, aki még szexelni is hajlandó a kapcsolatukban.
2013. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondoltam, hogy ha a férfi nem tesz meg ezt meg azt, akkor nincs szex
2013. júl. 20. 13:45
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Biztos vannak, nagy Isten állatkertje. Egy rendes kapcsolatba eleve a büntetés se fér bele (kivéve ha szadomazó a pár :D bár az már talán túlmutat a "rendes" kapcsolaton).
2013. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok


Ebben az esetben oltári nagy hlyeség.

2013. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Jajj nálunk a rokonságban is van ilyen.Tiszta agyrém.A nő ezzel tartja sakkban a férjét..egyébként nem egy szépség.Szerintem ez undorító.

Viszont van olyan ismerősöm is, aki képes 2 napon keresztül egyfolytában sírni, ha valami nem úgy történik ahogy ő akarja.2 gyerekük van, a csávó már tiszta idegroncs.Múltkor már annyira rosszul volt az idegtől hogy hányt is.

Szánalmas komolyan...

2013. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen nők tényleg szánalmasak. De arra isgondolni kéne, hogy legtöbbjük nem képes érzelem nélkül szexelni, nem egy robot. És amikor az ember ideges és haragban van apárjával, akkor nem kívánja. Persze a férfi lehet félre tudja tenni egy menet erejéig, de a nőknél nem mindig van így. Tehát nem biztos, hogy mindegyik direkt csinálja.
2013. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem ilyen direkt dolog, de ha szétpattan a ház a feszültségtől akkor egyértelmű, hogy a szex az utolsó gondolat, ami az ember eszébe jut. Akár ffi, akár nő.
2013. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Férfiak esetén nagyon ritka, nőknél sokkal gyakoribb. Van egyfajta nőtípus, aki ezzel szeret zsarolni, ők rendszeresen játsszák ezt a játszmát, és aztán ők vannak a legjobban felháborodva, ha a pasi megcsalja őket.
2013. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!