Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ehhez?...

Ti mit szólnátok ehhez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Apám kb. 1 hónapja bukkant fel az életembe. Természetesen nagyon örültem neki, hiába nem volt mellettem szinte soha, de az apám és kötődök hozzá, ha akarom, ha nem. Egy hosszú hétvégét azóta már eltöltöttem náluk, az élettársával is remekül kijövök, nagyon jókat beszélgettem Vele.

Miután hazajöttem, azt kaptam üzenetbe, hogy nagyon megszeretett és jobb lenne, ha ott lennék velük, mert hiányzok neki is. Ezzel még semmi gond, de tegnap meg azt írta, hogy én az Ő lánya vagyok.. WTF? Erre inkább nem is reagáltam semmit, mert nem is tudok mit reagálni. Nekem van anyám, Ő az, aki felnevelt apám nélkül. Én is nagyon kedvelem apám élettársát, de ezt kicsit túlzásnak tartom.. Szerintetek? Voltatok már ilyen helyzetben? Én ezt egy kicsit kínosnak érzem. Nem akarok szólni, hogy ne írjon ilyet, mert nem akarom Őket megbántani, de azt ne várják el tőlem, hogy anyaként tekintsek rá, mert nem megy.

21/L



2013. júl. 15. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
hát bizony,azt nem is várhatják el,nincs joguk hozzá,anyukádtól kértél már tanácsot,szerintem ketten együtt lenne jó ezt megoldani
2013. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Anyunak erről nem szívesen beszélnék, így is fél attól, hogy apám elcsal magukhoz én meg odaköltözök. Igazából igaza is lett, mert apámék nagyon próbálkoznak, de nem fog sikerülni. Nem lenne túl szép dolog, ha itt hagynám anyut, aki tisztességgel felnevelt.

Az az egészben a pláne, hogy apám élettársának is vannak gyerekei, és nem gondol abba bele, hogy Ő mit érezne, ha az egyik gyereke egy idegen nőt tekintene anyának? Nem értem az ilyen nőket, komolyan..

2013. júl. 15. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondd el apud élettársának,hogy kedveled,meg minden,de neked van anyud,aki felnevelt téged egyedül,és őt tekinted anyádnak. Magyarázd el neki szépen. Biztos megérti majd. :)

Lehet,hogy csak kedveskedni akart. :)

2013. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy "csak" nagyon megkedvelt, meg igyekezett is, hogy jól sikerüljön a találkozó és ez lett belőle.

Talán úgy értette, hogy az ő lánya is vagy, és ha ott vagy akkor úgy fog viselkedni veled is, mint a családjával (apukáddal és a gyerekeivel).

Gondolom nem szerette volna azt éreztetni, mint amit gyakran hallani, hogy az apa új párja nem szereti az előző kapcsolatából született gyereket és ezt érezteti is vele.

Biztosan kedves nő lehet, csak elszaladt vele kicsit a ló, de inkább ez legyen, mint az ellenkezője. :)

2013. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy ilyen közvetlen, és hogy jól kijövök Vele. Apám előző élettársa féltékeny volt rám.. Az elég szánalmas, nem? :D
2013. júl. 16. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!