Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eltérő célok egyenlő a válással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő célok egyenlő a válással?

Figyelt kérdés
A párommal 7 éve vagyunk együtt, nem vagyunk házasok, és van egy 4 éves kislányunk. Lassan azt érzem, h csak a szexre kellek neki, hogy elé tegyem a kaját, és legyen itthon minden tiptop... Olyan mintha az életünket csak én akarnám előbbre vinni! Szerettem volna hozzámenni feleségül, nekem elég lett volna, ha elmegyünk két tanúval, de még erre sem volt hajlandó! Szeretném, ha lenne a kislányunknak testvére, de közölte, h neki tökéletes így, annyira az elsőt sem akarta, és ahhoz végképp nincs humora, h megint meghízzak, és ne férjen hozzám a nagy hasamtól.... :( Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy látjátok ezt a szituációt, mert nem szeretném, ha csak én fújnám fel a dolgokat!
2013. júl. 22. 08:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nincs sok godnolkodni való, tényleg csak szexre meg háztartásvezetöenk tart. A helyednek keresnék egy rendes férfit magam meg a gyerek mellé.
2013. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, lassan rá kell jönnöm, h együtt élünk, de nem egy életet... Teljesen mások a céljaink, az életfelfogásunk...
2013. júl. 22. 08:39
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem valaki ilyet mondana 7 év ide vagy oda hagynám a fenébe a kapcsolatot, ez csak rosszabb lesz idővel. Én úgy észlelem nem az eltérő célokkal van baj hanem párod viselkedésével irányodba. Semmi tiszteletet... vagy nem így van?
2013. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, mit szól hozzá, ha el akarod hagyni. Vagy azt mondja, hogy jaj, nem gondoltam komolyan, amit a második gyerekről mondtam, vagy épp arra vár, hogy elengedd.
2013. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Jó apa lehet. Ezt a gyereket se nagyon akarta, másik meg végképp nem kell.


Biztos nagyon szereti és ragaszkodik a gyerekéhez...

2013. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A lányunkat szereti, bár eléggé keveset foglalkozik vele, az ellátásában pedig semmilyen módon nem segít... Érdekes a viselkedése, mert hirtelen odaadó apa és pár, amikor azt érzi, h gond van... Gondolom félti a kényelmét, vagy nem tudom...
2013. júl. 22. 08:54
 7/26 A kérdező kommentje:
A múltkor leültem vele beszélgetni ezekről a dolgokról, erre elvileg hirtelen felindulásból akart gondolom elviharzani itthonról, de először átöltözött, majd kiállt a házunk elé 10 percre... Ha valaki méregből csinál ilyet, mikor jut eszébe először felöltözni sé belenézni a tükörbe?????
2013. júl. 22. 09:00
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tipli. Most komolyan. Ez mennyire megalázó már...
2013. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én exférjem is akkor kapta néha össze magát, amikor robbantam mint a bomba. A beszélgetés, megegyezés elől menekült vagy kitért. Aztán ha érezte, hogy nagy a gáz, akkor egy picit összekapta magát, de nem tartott sokáig, csak 2-3 napig maximum.

Csak vesztegeted az idődet egy ilyen mellett.

2013. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, igen ez nálunk is csak pár napig, esetleg 1-2 hétig tart, amint azt látja, h nyugton vagyok, már "laposodik"...
2013. júl. 22. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!