Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eltérő célok egyenlő a válással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő célok egyenlő a válással?

Figyelt kérdés
A párommal 7 éve vagyunk együtt, nem vagyunk házasok, és van egy 4 éves kislányunk. Lassan azt érzem, h csak a szexre kellek neki, hogy elé tegyem a kaját, és legyen itthon minden tiptop... Olyan mintha az életünket csak én akarnám előbbre vinni! Szerettem volna hozzámenni feleségül, nekem elég lett volna, ha elmegyünk két tanúval, de még erre sem volt hajlandó! Szeretném, ha lenne a kislányunknak testvére, de közölte, h neki tökéletes így, annyira az elsőt sem akarta, és ahhoz végképp nincs humora, h megint meghízzak, és ne férjen hozzám a nagy hasamtól.... :( Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy látjátok ezt a szituációt, mert nem szeretném, ha csak én fújnám fel a dolgokat!
2013. júl. 22. 08:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
42%
És ezek nem jöttek ki a 3 év alatt? Ja, gondoltad a gyerek miatt majd megváltozik. Ja, nem terveztétek, hanem becsúszott, igaz?
2013. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A gyerek tervezett volt, és nem, nem jöttek ki ezek a problémák az első években...
2013. júl. 23. 13:30
 13/26 anonim ***** válasza:
Most múlt el a szerelem..nála...szerintem ezekhez a dolgokhoz idő kell..épp ezért nem szabad az első 3-4 éven belül összeházasodni...
2013. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

11: "És ezek nem jöttek ki a 3 év alatt? Ja, gondoltad a gyerek miatt majd megváltozik."


Nem az a baj, hogy az ember arra számít, hogy apuka a gyerek miatt megváltozik, hanem az a baj, hogy NEM változik.

A 34. választ én írtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Nagyon egyszerű odavágni, hogy miért megy hozzá az ember ilyenhez, miért szül neki gyereket. Nem mondom, hogy sosincs előjele, aki a kapcsolat elején kap pár pofont az számíthat egy nagyobb verésre később, de a trehányságnak, ellustulásnak nincs mindig jele. Náluk a házasság előtt pl én voltam a háztartási munkákban a bénább. Én változtam, ő nem.

2013. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Baj, hogy nem változik? Változnia kéne? Ha előtte nem volt igénye ilyen dolgokra, akkor most legyen, mert lett egy gyereke?
2013. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

13: Nem erről van szó, hanem arról, hogy adódott egy új élethelyzet, amihez ők nem alkalmazkodtak. Amíg az ember nem él ebben, addig el sem tudja képzelni, hogy mi lesz.


Én lelkesen lájkolgatok olyan képeket, ami gyönyörű hegyekben extrém túrán vannak fotózva, hegyoldalban láncokba kapaszkodva lehet menni a meredek sziklafalon. Itt, a gép mellett elképzelem, hogy mennyire kipróbálnám. Ha valaki felajánlaná a lehetőséget, azonnal ugranék. Csakhogy semmi garancia nincs arra, hogy a hegyoldalban amikor meglátom magam alatt a többszáz méteres sziklafalat, nem fogom zokogva sikoltozni, hogy szedjenek le. A gyerekvállalás is pont ugyanilyen. Lehet előtte képzelegni, kipuhatolni, hogy a másik hogyan gondolkozik egy-egy témában, de addig amíg nincs ott az üvöltő kis csomag és kimerülten a kupi közepén nem álltok ott rongyos idegekkel, addig nem tudod megjósolni, hogy hogyan reagálsz te és a másik.

2013. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

15: "Baj, hogy nem változik? Változnia kéne?"


A gyerek egy teljesen új időbeosztást és fontossági sorrendet jelent az életben. Ehhez nem kell nagy ész, hogy valaki tudja.

Ha valaki nem óhajtja az életét megváltoztatni, az nem baj, de akkor ne csináljon gyereket. Én sem szorítottam pisztolyt apuka fejéhez, sőt ő először több gyereket is tervezett mint én, mert a nagycsalád az hű de jó... Aztán rájött, hogy bőven elég a két gyerek, sőt neki sok is. Csak akkor döbbent rá erre, amikor megcsinálta a másodikat.

2013. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Azért csak azt látod, hogy mennyire hajlandó változni a párod, mennyire házias stb. Nem kell hozzá nagy észlénynek lenni, ugye :) Ha előtte se volt, akkor mit pattognak egyes nők, hogy a gyerek után sem változnak? Mit várnak? Hogy majd akkor varázsütésre minden más lesz?
2013. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

18: "Azért csak azt látod, hogy mennyire hajlandó változni a párod, mennyire házias stb."


Én laktam anyóséknál, ott azt láttam, hogy az egész család dolgos, apuka hétvégén a ház körül tesz-vesz. Pihenni ritkán láttam, hétvégente megnézett egy-egy meccset a kanapén, aztán ment a kertbe.

Keményen, de szeretettel nevelték a gyerekeiket. A volt férjemnek gyerekként rész kellett venni a házimunkában, meg kellett tanulnia főzni, mert az anyja megkövetelte. házasság elején sem volt nagy gond, persze nem volt makulátlan rend, de együtt megcsináltunk mindent. A gyerekek születése után kényelmesedett el és utána már nem tudtam bevonni semmibe. Bocs, kristálygömböm nem volt, hogy abban nézzem a jövőt. Az akkori viselkedése alapján egy főnyeremény volt.

2013. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Még azt megkérdezhetem 18-as, hogy hány éves vagy és mióta élsz tartós párkapcsolatban?
2013. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!