Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eltérő célok egyenlő a válással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő célok egyenlő a válással?

Figyelt kérdés
A párommal 7 éve vagyunk együtt, nem vagyunk házasok, és van egy 4 éves kislányunk. Lassan azt érzem, h csak a szexre kellek neki, hogy elé tegyem a kaját, és legyen itthon minden tiptop... Olyan mintha az életünket csak én akarnám előbbre vinni! Szerettem volna hozzámenni feleségül, nekem elég lett volna, ha elmegyünk két tanúval, de még erre sem volt hajlandó! Szeretném, ha lenne a kislányunknak testvére, de közölte, h neki tökéletes így, annyira az elsőt sem akarta, és ahhoz végképp nincs humora, h megint meghízzak, és ne férjen hozzám a nagy hasamtól.... :( Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy látjátok ezt a szituációt, mert nem szeretném, ha csak én fújnám fel a dolgokat!
2013. júl. 22. 08:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Elkényelmesedett? Mert hagytad. Elé raktad a kaját? Mostál rá? Elpakoltál utána? Pelenkát se kellett cserélnie?
2013. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Huszonéves és két éve. Miért is fontos?

Mindjárt jön, hogy akkor kussoljak meg szart se tudok, mert nem szültem és akkor semmit sem érek? :D

2013. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

21: Pontosan, az én hibám is, hogy hagytam.

Viszont nagyon nehéz ez amikor benne élsz. Pl. otthon vagy a gyerekkel, ő reggel elmegy dolgozni. Ha hazajön, mit piszkáljam, hogy mosogasson el, ha megcsináltam már?

Volt aki nem értette, hogy amikor éjszaka kel a gyerek, miért nem kel fel hozzá apuci is, az lenne az igazságos, hogy ketten szívjunk. Hát azért, mert ha felkel a gyerek akkor cici kell neki az meg rám van nőve, tehát nekem úgyis fel kell kelni hozzá. Amúgy meg én nappal ha alszik a gyerek le tudok feküdni egy-egy órára, míg ő nem a munkahelyén.

Aztán a férfiak sokszor elkényelmesednek ez idő alatt, amikor a nő meg visszamegy dolgozni, akkor ők nem állnak vissza a csatasorba.

2013. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Azért fontos hogy mióta éltek együtt és hány éves vagy, mert ezek a különbözőségek az évek során jönnek elő, ahogy más irányba fejlődünk. Ha visszaolvasom a régi maileket amit a kapcsolatunk elején írtam a barátnőmnek, akkor látszik, hogy teljesen másképp gondolkodtam az adott helyzetről. Huszonéves kor után is sokat változik az ember, főleg annak a hatására, hogy milyen új helyzetekbe kerül, és előfordul, hogy nem egy irányba fejlődik a pár két tagja.

Nekem van férfi ismerősöm is, aki korábban nagy nőcsábász volt, meg is csalta az akkor barátnőjét, senki sem jósolt nagy jövőt nekik, most meg boldog apuka, és még a rendesebbek közé tartozik. Ahogy visszahallottam haveroktól, nem is jár félre, lenyugodott. De persze ez sem törvényszerű.

2013. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Még gyorsan hozzátenném mert lejárt a játékidőm, hogy még a gyereknevelésben is változott pár dologban a nézetem az első és a második gyerek között, bevallom, hogy egygyerekes anyukaként a barátnőmmel igencsak kitárgyaltunk egy harmadik anyukát a gyereke miatt. Utólag visszaolvasva nem teljesen volt igazunk, csak a mi egy-egy szem gyerekünk más karakter volt, így nem szembesültünk azzal a problémával amivel ő. De tanulni sosem késő. :-)


Azért mentem ebbe bele, mert eléggé rosszul esnek azok a vélemények, hogy miért mentél hozzá, látni kellett volna - és utána rendre kiderül, hogy ezt azért nem 15 éve jóban-rosszban sokat megélt házasok mondják, hanem akik még a kapcsolat elején a rózsaszín ködös időszakban élnek.

2013. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kérlek,én ezeket olvasni is utálom...nem szeretem,ha a nőket így semmibe nézik.Neki csak erre kellesz:szex és kaja.NEM vagy cseléd!És hogy lehet ilyet mondani?Tudja ez a bunkó mennyi mindennel jár egy terhesség?

Megérdemelnétek egy rendes,odaadó férfit a lányoddal.Én már az első ilyennél otthagytam volna!Tedd ezt te is!Légy erős,szorítok minden ilyen sorsú nőnek!Mutasd meg neki,hogy több vagy te,mint aminek lát...és ha bocsánatért esedezik akkor NE fogadd vissza!Annyian hibázzák el így,és megint visszaesnek ugyanoda!Állj a talpadra:)

2013. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!