Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezek alapján mennyire passzoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján mennyire passzolnak az elképzeléseink?

Figyelt kérdés

Beszélgettem a barátommal, akivel 10hónapja vagyunk együtt, mindketten 23 éves egyetemisták. Mondtam, h én szeretnék 3-4 éven belül megházasodni, gyerekeket rá 1-2 évre. Ő azt mondta szeretne majd egyszer megházasodni, meg gyerekeket, de nem tudja mikor, mert most nem érzi késznek magát rá és nem is tudja mikor fogja, nem akar időpontot mondani, mert ha mégsem úgy lenne akkor csalódnék.

Nem élünk együtt sem. Azelőtt sosem volt barátnője, én vagyok az első komolyabb, de ő az a magának való fajta, szeret időnként egyedül lenni, és azt is mondta h szeret de az összeköltözésre sem érzi még magát késznek.


Most akkor tök mások az elképzeléseink vagy szerintetek összeegyeztethetőek? Az összeköltözést nem bánom én sem akarnék még, így is sokat alszunk együtt de még én sem érzem magam késznek rá.


2013. júl. 23. 11:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Változni fog még a véleménye, emiatt nehogy ne menj hozzá :)

Lehet egyszer meglát egy családod és elkezd ő is gondolkozni. Lehet még nem érett rá eléggé, de mire eljutsz odáig, hogy letelt ez a bizonyos pár év már ő is máshogy látja a dolgokat :)

2013. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond ezzel. Az, hogy Te mondtál körülbelüli időintervallumot, ő pedig nem, még nem jelent semmit. A dolgok változnak, fél évre előre is nehéz jósolni, nem hogy pár évre. Ha jól kijöttök egymással, akkor élvezzétek, a jövő pedig adja magát.

Az sem elhanyagolható szempont, hogy egyidősek vagytok, a nők általában már komolyabban foglalkoznak konkrét család-képpel ebben az életkorban, mint a férfiak.

2013. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Változhat mindkettőtök véleménye. Az a 3-4év lehet több is, attól függ mikor végeztek, milyen hamar találtok munkát, milyen munkát, hogy megy az együttélés... Hol vannak ezek még? Élvezzétek ki most!
2013. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

igen valószínűleg ez lehet a különbség h az én fejemben él egy kép, h járás, 3-4 év múlva esküvő két év múlva gyerek. Körülbelül. Így csinálták a rokonaim..


Ő meg férfiból van, máshogy fogja fel a dolgot. Kicsit kétségbe estem h most "rápazarlom a legszebb éveim" és majd kitalálja 10 év múlva h nem is akar gyereket de ez hülyeség...

2013. júl. 23. 11:38
 5/23 anonim ***** válasza:

Csupán férfiból van :)


Mi is kb ennyi idősen így álltunk.Én tudtam,hogy 25-27 évesen szeretném ha összeházasodnánk,és 30 előtt első gyerek,30 után a második.Párom megrettenve nézett rám,hogy honnan tudom én mit akarok x év múlva,ő annyit tud biztosan,hogy velem akarja,de a mikorról nem tud nyilatkozni.Ehhez képest 1 évvel később megkérte a kezem,rá 3 hónapra házasodtunk,29 évesen szültem az első babánkat,most vagyok terhes a másodikkal.Az elsőnél ő mondta hamarabb,hogy belevághatnánk a babaprojektbe.

:)

2013. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne időpazarlás, ha szereted? Te sem most akarsz családot, lehet, hogy 3-4 év múlva már ő is szeretne, de lehet, hogy te nem.. Az is lehet, hogy addigra már nem lesztek együtt, sose lehet tudni. Ne így fogd fel, csak élvezd ki, azt az időt, amíg szerelmesek vagytok. Aztán, ha ő mégsem akar többet később, majd keresel valaki mást, ennyi.
2013. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23 éves pasinak már ideje lenne eldönteni hogy mit akar. Ha szeret, akkor változni fog róla a véleménye, de ha folyton nyaggatod, akkor csak elmarod magadtól. De az is lehet hogy sose akar gyereket, nem akar "elszerződni" és csak az idődet vesztegeted. Te döntöd el hogy mennyire kezeled majd lazán a helyzetet. 10 hónapos kapcsolatot, amúgy sem érdemes előre tervezgetni...inkább nyugodj le és élvezd a fiatalságod. ráérsz még gondokodni ezen...
2013. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

fiatalabb koromban nekem is komolyan gondolt terveim voltak arról, h mikor szülök, mit hogyan csinálok. ahogy idősebb lettem rájöttem, h nem kell ezt sürgetni, ráérek vele.


10 hónapnyi járás még fiatal kapcsolatnak mondható. majd alakul, ne aggódj. ha igazán összeilletek, akkor idővel eljuttok a következő lépésig.

2013. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mit lenne pazarlás ha szereted és boldog vagy?
2013. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egyelőre passzolnak, de 3-4 év múlva vissza kell térni a beszélgetésre, és ha akkor is ugyanezt mondja, akkor nem hiszem, hogy érdemes tovább reménykedni.
2013. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!