Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom nem hajlandó félrerakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hajlandó félrerakni a bankba, szerinte ez felesleges, és csakis a bank jár jól, jobban tennénk, ha a párna alatt gyűjtögetnénk a házra. Hogyan győzzem meg az ellenkezőjéről?

Figyelt kérdés
a lényeg az, hogy ő egy ideig a Fundamentánál volt intéző és neki az ott töltött idő alatt az jött le, hogy az egész egy nagy átb..ás. ezért szerinte az lenne a legokosabb, ha 15 évig félrerakjuk és utána veszünk házat. Persze hitel nélkül gondolja. Szerinte ez lehetséges. Hozzáteszem, hogy nem vagyunk eleresztve, én havi 100-at keresek, ő pedig változóan, mivel fű alatt csinál maszekmunkát. Szerintetek is olyan rossz a Funda??
2013. júl. 23. 14:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
65%

Személyi bankárnak volt a takarítója. Ez hihetőbb. Az a baj, hogy aki nem ért a pénzhez, könnyedén lenullázhat egy házasságot is. Ez még a jobbik eset. Mert mínuszolhatja is.


De akkor szeresd tovább a csődört. Már amikor nem hisztizik.


Nekem egy okoskodó buta alak képe rémlett fel, ahogy jellemezted őt.

2013. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ha a párod személyi bankár volt akkor nagyon OSTOBA! Te pedig hülye vagy!

Utolsónál a pont! :D

2013. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Jaj most azért nem hülye, majd később rájön. Amúgy nekem is van ilyen rokonom, de tényleg nagyon buta szegény.
2013. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!