Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok! Nálatok ki van rakva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok! Nálatok ki van rakva facebookra, hogy házasságban éltek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Természetesen igen :) Nem titkolom :D
2013. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ki van írva, nem is értem miért ne írnám ki, ha már használom a facebookot.
2013. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, átírtam a nevem és raktam fel pár képet. Ez nagy esemény az ember életében, ezért raktam ki. Ennek több, mint egy éve, nem is változtattam a profilomon egy képet sem :D A férjem nincs is fent arckönyvön.
2013. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ki van írva, hadd lássák az exek.


Viccet félre téve, ki van írva, de más nincs rólam semmi fent. A nevem, házas vagyok, meg az ismerősök közül is meg van válogatva, hogy melyek látnak 1-2 képet rólam, meg az esküvőnkről. Nem tulajdonítok jelentőséget neki, ha a regisztrálás idején nem adtam volna meg, hogy eljegyezve, akkor nem lenne kiírva, de így meg gondoltam akkor átírom. Amúgy úgy van beállítva, hogy ezt is csak az ismerősök látják, nem mindenki. Szóval, ha valaki megnézi a lapomat, akkor kb. egy nagy semmi van rajta.

2013. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Még csak az, hogy jegyesek vagyunk. Amint összeházasodunk, az is kint lesz.
2013. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
igen.
2013. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
igen
2013. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!