Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet hogy a tesom még 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy a tesom még 5 év után is csak az esküvőjéről ömleng hogy milyen boldog és volt élete legszebb napja és révbe ért és imádja a férjét vagy csak bosszantani akar mivel nekem 30 évesen sincs senkim?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hiba lett lepontozva 4-es, teljesen jó amit ír, én is ezt gondolom.

Pláne úgy, hogy valószínűleg a tesód tényleg csak körmöt reszel, mert gondolom, nem kapák kukoricát és pucol WC-t otthon ennyi pénz mellett......

2013. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Én, mint külső szemlélő úgy látom vagyis gondolom, hogy testvéred azért hozza ezt fel neked 5 év után is mert valószínű azóta semmi érdekes nem történt a házassága alatt, egy helyben állnak (nem nyaralásra gondolok).

Van gyerek?

Ha valakinek tényleg révbe ért az élete akkor 5 év után nem csak az esküvője napjáról tudna beszélni.

2013. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

Azért az eltartásról is legyen meg egy másik nézőpontú vélemény:


Én is eltartom a feleségem és nem unatkozik. Ettől nem rosszabb ember. 100 éve a nők 90%-át eltartották. Sőt, mióta kialakult a civilizáció, mindig az történt, hogy a férfi robotolt, a nő pedig otthon volt a gyerekekkel.


A feleségem hálás, hogy otthon lehet a gyerekekkel.


Azt kéne megérteni szerinte, hogy a nő nem férfi. A férfi meg nem nő. Amikor a nők a karriert hajhásszák tömegekben ("önmegvalósítás") és egyre többen közülük ott állnak 30-35 évesen egyedülállóként, gyerek nélkül, boldogtalanul, az nem egy jó világ. Főleg azért, mert ők is boldogtalanok lesznek. A feleségem is mondja, hogy több ilyen barátnője is van. Mindkét nemnek más szerepe van a családban evolúciós értelemben. Ő így tud kiteljesedni, én pedig így, a gürizésben.


Viszont ő sem fogja az egész életét a "konyhában" tölteni. Mostanra már a legkisebb gyerekünk is önellátó korba ért (nem halna éhen, ha pár órára nincs mellette egy felnőtt) és a feleségem most gondolkozik azon, hogy milyen szakma érdekelné. Én már befutottam a saját munkámban és stabil anyagi lehetőségeink vannak, szóval ha akar akár egy ötéves egyetemet is elvégezhet levelezőn. És akkor még mindig hátra lesznek évtizedei, hogy a munkájában elérjen valamit. Az élet nem ér véget 25-30 évesen. Mi sem "éltük ki" magunkat (akármit is jelent ez egyeseknél), viszonylag fiatalon alapítottunk családot és tudjuk hogy egészségesen élve még nagyon sokáig jó és aktív életünk lesz.

2013. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13

Az nagyon jó, hogy mindketten ki vagytok békülve a szerepeitekkel. Szerintem sokkal több a középút, aki ez is, az is. Én pl. imádok itthon lenni a kislányommal, foglalkozni vele, soha nem adnám bölcsibe, viszont a házimunka kikészít, tehát nem vagyok egy tipikus háztartásbeli, meghalnék, ha csak ennyi lenne. Ami által viszont definiálom magam, tehát az anyaság-feleségen kívüli dolgok, az most nincs és nagyon hiányzik, mert elvesztettem önmagam. Ugyanakkor karrierista sem vagyok. Nekem az itthoni lét és a munka kellemes egyensúlya, ami még görcsölés nélkül véghez vihető, ad teljes nyugalmat és önbecsülést. De ebben is mindenki más.


Kérdező, szerintem meg te már ugyanezt kérdezted máskor is, akkor is görcsösen férjhez akartál menni valami gazdag palihoz, mert a tesód orvosfeleség. Neked ez a vesszőparipád?

2013. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
13-as nagyon "szépen" leírtad, ha egy ember, aki történetesen nő és szeret a szakmájában dolgozni az egyből "karrierista". Tudod én sokkal több olyan nőt ismerek, akik otthonmaradtak a gyerekkel és totál depressziósak lettek, mert NEM tudtak önmegvalósítani! Ez minden emberi lény számára fontos és szükséges ahhoz, hogy boldog legyen. Vannak nők, akik az anyaságban találják ezt meg valóban. De jóval kevesebb ilyen van, mint ahány otthon lévő anyuka. Ne higgyük már azt, hogy azért mert valakinek vaginája van, minden vágya a gyerek meg az ellátása! A nők nem a gyerekért élnek.
2013. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
És azt sem igaz, hogy minden dolgozó nő karrierista. Sok nő azért dolgozik, mert élnek meg a férj keresetéből, és lehet, hogy sokkal szívesebben lenne otthon a gyerekével, de bizony pénz nélkül nem sokra menne.
2013. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én meg azért dolgozom, mert szeretek dolgozni, és azt, amit csinálok. Emellett lehet jó a családi életem, szerintem elsősorban a minőségi együtt töltött idő számít. Ha ettől karrirerista vagyok, ám legyen, mivel nekünk jó így, nem bánom.
2013. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!