Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyem rá, értessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, értessem meg vele?

Figyelt kérdés

Nagyon húzós hetem volt, őszintén szólva a passzív pihenésen kívül máshoz most nincs kedvem. Sok kommunikációt igényel a munkám, ezért hétvégére már sokszor lemerül a kommunikációs elem.

Sportolni még elmennék, de az időjárást nézve holnap nincs igazán kedvem kimozdulni a légkondi alól.

A férjem mindenképp be van sózva, hogy kinti program legyen. A melegen kívül ez azért se túl jó nekem, mert extrém fehér bőröm van és allergiás kiütésem van a nagyon erős UV sugárzástól.


Mondtam, hogy menjen nyugodtan nélkülem, kettesben majd bepótoljuk egy elviselhetőbb hőmérsékletű napon. Mégis durcázik.


Légkondis programokban szívesen benne vagyok, csak ki nem szeretnék menni holnap "friss levegőre".


2013. júl. 27. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hacsak nem strandra akar menni, akkor én sem mennék. Mit akar am. csinálni?
2013. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha moziban gondolkozik, elmennék.
2013. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki,hogy fáradt vagy és nem bírod ezt a nagy forróságot(+a bőröd is).Mondd meg,hogy ezt most nézze el neked. Próbálj meg nyugodt hangsúlyban beszélni vele.:)
2013. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Javasold a következőt: Nappal alvás, laza kaja, rendeljetek valamit, aludjatok és menjetek el éjszakai túrára. Nem kocsma vagy szórakozóhely hanem megnézitek a lánchidat stb. ha budapestiek vagytok az éjszaka fényeit. Ha máshol éltek akkor a várost éjszaka.
2013. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nálunk elég egyértelmű, hogy a legmagasabb fokú hőségriadóban nem fogunk kinti programot csinálni úgy, hogy az nem strandolás.
2013. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az éjszakai program nem hangzik rosszul!


Az is alapvető különbség, hogy míg én hidegkedvelő vagyok, ő szereti és jól viseli a meleget, illetve normál, barnulásra képes bőre van.


Vízpartra menne, vagy sportolni. Sport nálam kizárva, szerintem elájulnék. 5 fokban simán elmegyek atléta szabású pólóban sportolni kültérre, annyira ki tudok melegedni. 35-40 fokban szerintem hősokkot kapnék.


Strandon meg egyrészt nem vicces állandóan árnyékot keresni, másrészt fa árnyékában pl. ugyanúgy le tudok égni - sajnos tapasztalat, még sok faktoros napkrémmel is.


Abban igaza van, hogy jó lenne sportolni, csak az időzítéssel nem értek egyet.


De akkor éjszakai programot vagy mozit javasolok neki.


Egyébként ma elment barátokkal vízpartra, remélem holnapra már nem lesz igénye erre :)


(Egyszer nagyon csúnyán leégtem úgy, hogy észre se vettem egy vasárnapi napon és iszonyat volt utána napokig fájó bőrrel dolgozni járni, még cipőt se tudtam rendesen felvenni, mert a lábfejem is leégett és a legegyszerűbb papucs is fájt rajtam.)

2013. júl. 27. 18:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva, hazajött, krém ellenére paprikavörösre égett. Holnap már ő se akar kimenni a napra :))))
2013. júl. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!