Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem jóideje nem talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem jóideje nem talál rendes munkát, folyton külföldi munkavállalással próbálkozik, majd rendszerint egy fillér nélkül jön haza, elítélendő ha én már nem vagyok hajlandó továbbfinanszírozni mindezt?

Figyelt kérdés

Mi is elment Ausztriába és kért ,hogy adjak neki még pénzt a keresetemből amiből én fizetek itthon mindent ,a számlákat,gyerekekkel járó kiadásokat ,én viszont nem adtam neki,mert hiszen hosszú még a hónap és ha innen is hazajön egy fillér nélkül akkor ismét hónap végén már semmire sem jut a gyerekeknek és magamnak .


Magyarországon minimálbérért kijelentette ,hogy nem hajlandó elmenni dolgozni :/ ...


Két hete elment például Németországba dolgozni ahonnan egy hét alatt meg is fordult ,hogy számolt és mégsem fogja neki megérni az a munka ,mert alig lesz belőle pénz,hazajött egy fillér nélkül,mivel így lelépett egy fillér fizetést nem kapott .

Aztán másik héten már Ausztriába ment dolgozni egy hét után hazajött hétvégére,de ma már fenyegetőleg mondogatta ,ha a főnök nem úgy ugrál ahogy ő fütyül akkor bizony onnan is lelép ... :O


Rengetegszer csikart ki belőlem pénzt,hogy elmegy dolgozni külföldre ,majd adtam neki 100.000 -reket az utolsó filléremet a keresetemből ,hazajött egy fillér nélkül legtöbbször ,én pedig hiába nélkülöztem meg a pénzt amit odaadtam neki utána egy vállrándítással elintézte ,hogy hát neki most sem volt szerencséje ,nem fizették ki stb...stb...


Gyakorlatilag másfél éve megy ez,akkor szünt meg itthon a munkahelye .


2013. aug. 4. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Fordított helyzetben mindenki azt írja, hogy házasságban nincs olyan, hogy az én pénzem csak olyan van, hogy a miénk, így neked is ezt írom.
2013. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Elzavarnám minimálbérért dolgozni, vagy fel is út, le is út. A minimálbér pont 60-70 ezer nettóval több annál, mint amit most keres. És ez egy családapa? Megáll néha az eszem...
2013. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez így tényleg veszteségesnek tűnik, ráadásul még otthon is alig van és a külföldi csavargásait is te finanszírozod. Én nagyon megértem, hogy nehéz munkát találni, főleg az ország egyes részein, én is ebben a cipőben járok, de ebben az esetben szerinte neked van igazad.
2013. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom,hogy amennyiben a gyerekek megélhetése kerül veszélybe abban az esetben nem tehetem,hogy folyton a férjem hirtelen elhatározásait támogassam ,amiben sosem kitartó ,jellemzően felelőtlen hozzáállású .
2013. aug. 4. 16:40
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Százezreket tudtál adni? Hát ez nem semmi...akkor miért menne dolgozni. Egy hétre elég ennyi is...
2013. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen tudtam eleinte még adni százezreket amikor még volt tartalékom, a tartalék az ő munkanélkülisége miatt teljesen felemésztődött rövid idő alatt .


Azelőtt amikor még volt munkahelye elég sajátságosan kezelte az ő keresetét,azzal ő rendelkezett,én pedig a magaméból minden itthoni számlát,gyerekeknek mindent,élelmiszert megvettem.


Gyakorta adott például másoknak kölcsön,a megkérdezésem nélkül.

2013. aug. 4. 16:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy mi tart még mellette?
2013. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Magyarán eltartasz egy ingyenélőt. Szerintem egyáltalán nem elítélendő ha ezentúl nem tartod el. Inkább az a furcsa, hogy eddig kitartottad.
2013. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Egy ingyenélő, ahogy már más is írta. Miért vagy még vele?
2013. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 MRC31 ***** válasza:
95%
Ahogy én látom rád támaszkodik anyagilag. Vegyen vissza magából és becsülje meg a munkát, ne csináljon belőle hiúsági kérdést!
2013. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!