Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A papucs férj vagy a behódoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A papucs férj vagy a behódoló feleség hűtlenebb?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy alamuszi nyuszi nagyot ugrik...

2013. aug. 6. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
a papucs férjtől még a férfiasságát is elvette a nő így csak a nő marad aki félreléphet
2013. aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen értelmetlen a kérdésed.
2013. aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Két érzelmileg sérült emberről beszélsz, nem teljesen mindegy? A kapcsolat semmit nem ér, amiben élnek.
2013. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Félreertheto a kerdesem.


Tehat ha valaki behodol a kapcsolatban -fuggetlenul attol, hogy ferfi vagy no- az hutelnebb, mint egy olyan ember, aki nem hodol be, hanem a kapcsolaton belul is kiall magaert.

2013. aug. 6. 08:43
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Aki behódol, az véleményem szerint beszari és gyenge, nem az a fajta, aki képes háttérjátszmákra. Az meg, akinek kielégítő egy másik ember uralása egy kapcsolaton belül, az megleli benne az örömét.


Továbbra is úgy gondolom, hogy teljesen lényegtelen, de ha választani kell, akkor az erősebbre szavazok.

2013. aug. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a hűtlenebb, aki nem hódol be, bár azt is mondják, hogy ha valaki úgy viselkedik, előbb utóbb félrelép a párja, de egy papucs szerintem nem lépne félre.
2013. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Olyan összefüggést keresel ami nem igazolhato. Hülyeség!
2013. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem függ ettől.


Az örömlány barátnőm tele volt olyan vendégekkel,akik otthon totál papucsok,ott pedig kiélhették magukat.Álmodban nem gondoltad volna kik mentek oda,(egyetemi tanár,aki az ősi sumér nyelvet beszéli és tanítja szinte egyedül Magyarországon,otthon totál papucs stb)


Onnan tudom egyébként,hogy egymás mellett laktunk egyébként,láttam a "repertoárját".


A nem behódoló pedig szeret viszont hódítani.

2013. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
- 1db egyébként (javítom magam):)
2013. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Papucs és papucs között is van különbség. Az egyik amikor kényszerből megtesz mindent a párjának, csicskázik, behódol - ez leléphet. Meg arra is azt mondják hogy papucs, aki odaadóan, szívesen hordja a tenyerén a párját, figyeli minden kérését és kívánságát. Az ilyen nem lép félre, mert a párja neki a tökéletes és teljesen kielégítő számára a kapcsolatuk.
2013. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!