Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van egy "eltitkolt" családom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy "eltitkolt" családom. Mit tegyek? Meg lehet ezt oldani valahogy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most mindenkinek meg van rólam a véleménye, de ezt most hanyagoljuk ha lehet.


Néhány éve találkoztam egy nővel aki nagyon tetszett nekem de mivel feleségem és gyerekem volt próbáltam ellenállni a kísértésnek. Egy darabig működött aztán kicsit megromlott a kapcsolatunk a feleségemmel és megtörtént a baj. Pár alkalommal találkoztam a nővel és egyszer kijelentette, hogy terhes, nem veteti el de mivel családom van kihagy ebből. Akkor egy kicsit romlott a kapcsolatunk (a feleségemmel megint jó lett) és csak a gyerek miatt találkozok velük, aki már 4 éves. A 4 éves fiamon kívül van egy 5 és egy majdnem 9 éves lányom. Két barátom tud arról, hogy úgymond két családom van. Mivel megbántam, hogy egyáltalán szóba álltam azzal a nővel szeretném valahogy elfelejteni ezt és a feleségemre, gyerekeimre koncentrálni. A fiammal is akarok foglalkozni de nem csak titokban, hanem úgy, hogy néha elhoznám magunkhoz meg ilyenek. Az a baj, hogy nem merem elmondani a feleségemnek mert félek tőle és nem akarom, hogy elváljon. Nem akarok tovább titkolózni. Szerintetek van egy kis esély arra, hogy a feleségem ne váljon el tőlem és a fiammal is tarthassam a kapcsolatot, vagy inkább meg se próbáljam? Mit tennétek a helyemben?


35/F



2013. aug. 5. 23:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
Én ezt nem mondanám el. Bár az is benne van,hogy az anyja egyszer csak beállít,mert fogszabályzó kell és kitalál. Vagy a 16 éves kamaszgyerek felkeres téged és a családod... És akkor meg durvább
2013. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%

Pedig van esely ra, h elvaljon. Meg is erdemelned, de mindegy is.

Ahhoz, h "legalisan" lathasd, tudnia kell a felesegednek errol. De kotve hiszem, h sima ugy lenne.

Mondd el neki, ha mar igy esett e remeset!

2013. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lenne könnyű de valahogy mégis megoldani válás nélkül.
2013. aug. 5. 23:51
 4/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem fogjuk tudni megmondani a választ, mert nem ismerjük a feleséged lelkét. Azt szokták mondani, mindenki magából indul ki, hát én megbocsátanék neked, és egy gyerekre soha nem tudnék haragudni, befogadnám, ha ott van nálunk. A "másik nő" a legnehezebb eset lenne- őt valószínű nem szeretném látni soha. De ez én vagyok, nem vagyok ilyen szempontból "jó mintavétel", amit abból is láthatsz, mindjárt lepontoznak a haragosok.
2013. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem tud rola, akkor nem tudja eldonteni, h szeretne-e ismerni a hazassagon kivuli gyerekedet.

Ahhoz, h tudjon rola, el kell mondanod, de ebben benne van az is, h a hir hallatan szivszelhudest kap es el akar majd valni.

Ezt csak egyfelekepp tudhatod meg:

Beszelj vele!

2013. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
98%
En 1000% hogy elvalnek, szóval szerintem ne mondd el ha nem akarsz válni. Gondolkozhattal volna előbb is amúgy....
2013. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Szereti nagyon a gyerekeket (nem csak a sajátot) de egy ilyen helyzetre nem tudom hogyan reagálni. Nyilván nem tárt karokkal várná... Nem tudom. Vállalnom kéne a felelősséget csak nem akarok elválni.
2013. aug. 6. 00:03
 8/42 anonim ***** válasza:
93%

Hat figyelj, ezt elobb kellett volna atgondolni.

De ha nem akarod az egesz hatralevo eletedet felelemben tolteni, akkor jatsz vegre nyilt lapokkal! Ahogy mondtad: vallald a felelosseget!

Hidd el, az rosszabb lesz, ha mastol tudja meg! Marpedig ez nem olyan kaliberu titok, amit sirba lehet vinni.

2013. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
74%
Undorító ember vagy, életedben először legyél férfi valld be az igazat a feleségednek, és ne csodálkozz ha elakar válni!
2013. aug. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem azt felejtsd el, hogy hozzátok vinnéd a fiadat. Ne forgasd a feleségedben a kést.


(Mellesleg mit szólnál, ha egy "férfi" így tönkretenné a lányaid életét?)

2013. aug. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!